Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha 1200 kalóriát eszem mennyit...

Ha 1200 kalóriát eszem mennyit fogyhatok 1 hónap alatt?

Figyelt kérdés

Volt 1 enyhe étkezési zavarom. Az anorexia tüneteit kezdtem mutatni a pszichiáterem szerint. Akkor lefogytam 57 kilóra koplalással és mozgással. Viszont a barátom nagyon megijedt és elkezdett nagyon odafigyelni az étkezésemre, igazából a ló túloldalára esett ő is, ha kell, ha nem tömött. Így 1 dekát se fogytam, ráadásul az elmúlt 2 hétben nagyon beteg voltam, meg rengeteget kellett tanulnom, így a mozgás teljesen kimaradt, szerintem jócskán híztam.

Most 1 hónapig nem látom a barátom, és meg akarom lepni azzal, hogy sokkal csinosabban láthat újra.

A tervem az, hogy ezt a futótervet követem: [link] (régi álmom lefutni a maratont, ez eddigi rekordom kb 15 km, van hova fejlődni... :D) ill. nem akarok étkezni, naponta 5x fogok étkezni, főleg fehérjét (túró, joghurt), emellett fogok enni rengeteg zöldséget, és hetente párszor barna rizst vagy durumtésztát.A cukrot, fehér lisztet hanyagolom , amennyire csak lehet.


Itt 1 napi mintaétrend:

reggeli: 10 deka túró + müzliszelet / 2-3 tojás

tízórai: 1-2 narancs

ebéd: valamilyen zöldségétel (kb 15 deka)/ 10 deka tészta

uzsi: saláta

vacsi: túró natúr joghurttal (ezt 2 részre osztom az egyiket futás előtt a másikat utána eszem)


A futás mellett 3-4 naponta tornázni is akarok, ill 1-2 hetente úszni.


Ez így jó lesz? Érhetek el látványos eredményt 1 hónap alatt?

Mit változtassak, ha kell?


Persze ha letelik az 1 hónap is folytatni fogom, ez csak ilyen "próbahónap, hogy hogy bírom. Még nagyon oda kell figyelnem, hogy ne essek vissza (többször elájultam az éhezéstől), meg a ló túloldalára se essek, nem akarok újra "kisgombóc" lenni.

Kb 48-50 kilóra akarok lemenni, de főleg a tükör fogja megmondani, hogy mikor elég, ha 52 kilósan fogok jól kinézni, azt se bánom.


2014. dec. 17. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
2-3 kilo talan lemehet. Nincsen sok tulsulyod, ebbol mar nehez lefaragni.
2014. dec. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Túró, müzli, joghurt? Tészta?


Nekem ez nagyon furának tűnik.. azt tudod, hogy ha feltolod az inzulinszintedet tejtermékekkel/ müzlivel (szénhidrát) akkor alapvetően pont zsírt raktározni kezd a szervezeted?


Persze ha keveset eszel, akkor mit raktároz. Na ez a jó kérdés, ha keveset eszel és raktároz, akkor a különbséget honnan lehet fedezni? Szerencsés és egészséges esetben a beépített zsírból, máskülönben az izomszövetből.

2014. dec. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor kevesebb tejtermék, több tojás, oké. :)
2014. dec. 17. 14:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tűnik logikusnak. De remélem nem csak nekem :)
2014. dec. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak vacak, mert a tejterméket szeretem, a tojást nem annyira... Ne tudd meg milyen volt leszoknom a sajtról. :D
2014. dec. 17. 14:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mivel én mindmáig nem szoktam le róla teljesen, pedig nem bírom. :D
2014. dec. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké, nekem is 4 fajta van a hűtőmben, de keveset eszem belőlük... :D
2014. dec. 17. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!