Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 30 nap (egy hónap) alatt...

30 nap (egy hónap) alatt mennyit fogyhatok ezzel a módszerrel?

Figyelt kérdés

167 cm vagyok és 62-63 kiló. 30 nap alatt kellene 5-6 kilót fogynom. Jelenleg napi ötször eszem, 3 óránként, este 6 után már nem eszem semmit és ügyelek, hogy kb 6-800 kalóriát vigyek be maximum egy nap. Emellett naponta 30 percet kardiózok. Sikerülhet így?

18/L



2013. jún. 1. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Tartósan nem.


De ha csak átmenetileg akarsz könnyebb lenni, és az se érdekel, hogy izmot vagy zsírt veszítesz-e, akkor koplalj nyugodtan.

2013. jún. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De nem koplalok, nem vagyok éhes, mivel 3 óránként eszem. Reggelire kiflit felvágottal, uzsonnára gyümölcsöket, ebédre azt, amit főz édesanyám (bármi is az) uzsonnára is gyümölcsöket, vacsorára pedig valami kefírt vagy hasonlót.
2013. jún. 1. 19:42
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy napi 2-3 liter vizet iszok.
2013. jún. 1. 19:53
 4/10 anonim ***** válasza:
25%

3 óránként eszel = 3 óránként felviszed a vércukorszintedet és az inzulinszintedet. Azaz 3 óránként kezdesz újra és újra hízni, zsírt raktározni.

Azaz ezzel leplezed a kifli (KIFLI?) rossz minőségét, a falásrohamokat, alacsony vércukorszintet úgy kerülöd el, hogy egész nap (6 előtt, na ez sokat számít :) eszel..


Ahelyett hogy minőségi ételt ennél, alacsony energiabevitellel és állandó evéssel próbálkozol.


Mi van, ha egy 18 éves nőnek szüksége lenne tápanyagokra, mondjuk sok zöldségre és húsra, ami eleve 1200-1500 kcal energiamennyiséget jelent? És akkor te üres kalóriát eszel kiflivel, 0 tápanyaggal.


Lehet 'fogyni', kérdés meddig bírja ezt az egészséged.. heti 1 kiló elérhető kalóriamegvonással is. Bízz benne hogy zsír legyen.

2013. jún. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem értem miért kell fennakadni a kiflin, ez csak egy mintaétrend volt, hogy kb hogy étkezem. A családom is ilyen kenyérféléket eszik, és én csak reggelire eszek belőle, egyébként nem eszek semmihez kenyeret. De köszönöm a választ.
2013. jún. 1. 20:12
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak a legjobbat akarom/akarjuk, ennyi. :)
2013. jún. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Alapanyagcsere-igényednél jóval kevesebbet viszel be = koplalsz.

Te BMR kcal igényed kb. 1400-1500 kcal.

Az éhségérzet nem feltétel.


Ebből tartós fogyás nem lesz.

Csak izomvesztés, vitaminhiány, majd visszahízod a dupláját.


Ésszel is lefogyhatnál 4-5 kilót 1 hónap alatt.

Fehérjében dús min. 1200 kcal-os étrend + heti ~3 óra sport.

2013. jún. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Fehérjét mivel tudok bevinni a húson kívül? Mert komoly gondjaim vannak a húsfogyasztással, nem szeretem, undorodom tőle.
2013. jún. 1. 20:24
 9/10 anonim ***** válasza:

túró, hal, tofu, tojásfehérje...

fehérjeturmix

2013. jún. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nyilván a tojássárgájában is van fehérje, persze az inkább zsírban gazdag.

Nem elhanyagolható mennyiségű fehérjét találsz az olajos magvakban is, sőt én a zöldségekére is építek, mert olyan az étrendem, de a minimum szint azért összejön ;) A gombák jobb fehérjeforrások szoktak lenni, mint a zöldségek (amik azért elég szolidak e téren), a hüvelyesek pedig azoknál is sokkal gazdagabbak fehérjében (valamint szénhidrátban és nyilván kalóriában is).

2013. jún. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!