Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha a mai napon ugyan betartott...

Ha a mai napon ugyan betartottam a napi kalória keretemb viszont azt csupa rosszból ettem, attól még hízni fogok igaz? De ha nem is izmot azt veszíteni fogok nem?

Figyelt kérdés

Reggeli: teljes kiőrlésű müzli (Special Flakes Red Berries) 65-70 g kb 150 ml 1,5%-os tejjel


Nasi: az adventi kalendáriumból: 2 db merci csoki


Ebéd: zsemle megkenve vékonyan szívbarát vajjal, 1 szelet sertés párizsival 1 vékony réteg saláta és egy szelet kaliforniai paprika


Nasi: 1 db alma és egy kávé


Vacsora: egy nagyobb tányért bolognai spagetti sertésből és knorr alapból készítve, semmi extra zsiradék


Nasi: Majd vacsi után még képes voltam benyomni 2 db kókuszgolyót is:S


Na szidhattok most. Tudom ez sok szar... És mostanában egyre többször csúszik meg így a napom. De nem célom a fogyás, csak súlyt akarok tartani. 162 cm, 50 kg-os 22 éves lány vagyok, viszonylag aktív, heti 3 sport. A mai napon ez 1 óra lovaglás volt reggel, de van amikor erősítő edzésekre járok, van h futok... 15 kilót fogytam a közelmúltban, nagyon hirtelen, nem ettem meg semmit és túl sokat sportoltam, és belebetegedtem, az izmaim leépültek és továbbra is idegesít ha nem jól sikerült kajailag egy nap. Sport mellett sincs túl sok izomzatom és szerintem nagyon rosszul táplálkozom...:( Ha vannak jó tanácsok szívesen veszem, de ha csak ki akartok akadni a szemét táplálkozáson, azt is:( kell a motiváció h leállítsam magam:(



2014. dec. 18. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Nem egészséges de hízni ennyi ételtől természetesen nem fogsz.

Milyen étrenddel és kalória/nappal fogytál?

2014. dec. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Flash! válasza:

Ha már mindenképpen nasizni akarsz,szigorúan edzés elött edd a kókuszgolyó és társai című dolgokat,mert akkor edzésen a szénhidrát könnyen hasznosuló üzemanyagként fog funkcionálni és nem fogsz úgy hìzni tőle mintha ugyanazt este ennéd.

Persze ne vigyél be többet mint amit leedzel hanem kevesebbet hogy a többit zsìrból pòtolja ki a szervezeted.

Izom meg két dologtól lesz,az egyik a normális fehérje(hús,hal,tojás,túró,esetleg protein tápkieg. ),

a másik az izom hatékony megterhelése hogy érezze hogy nincs mese fejlődni kell.


Ja és törekedj arra hogy sose éhezz mert akkor megy lefelé az izomzat és relatíve romlik az izom-zsìr arányod kissebb súly mellett is zsìrosabbnak tűnhetsz.

(Arról nem is beszélve hogy kevesebb izom= kevesebb kevesebb edzés munkára való képesség )


Az éhség nem a barátod.

És itt lehet a kutya elásva legfőképp ha engem kérdezel...

2014. dec. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Flash! válasza:
37%

És még valami el ne kezzd légyszives a tipikus de jajj nem akarok túl izmos lenni szóval nem erőltetem meg magam baromságot.

Nyugiii ,nem is lehetsz( meg ne is legyél ),amíg nem dolgozol relatìve jónagy súlyokkal.Ennyi.

De szexy és feszes az lehetsz nyugodtan azt szeretjük,szóval ne koplalj.


Hajrá , enjoy ;-)

2014. dec. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1 nap alatt nem hízol, nem is vesztesz izmot.


Minimálisan rakódhat le zsír, mivel a sok szénhidrát, tej éppenséggel meglöki az inzulinszintedet, ez leállítja a zsírégetést, csökkenti a kalória felhasználásodat (hiszen beépül abból amit eszel, raktárra kerül).


De ez 1 nap viszonyában jelentéktelen.


Ha perverz módon szidásra vágysz, ez még kevés hozzá.


Ha büntit akarsz, holnap írj privit és elfenekellek. Nagyon.

2014. dec. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a jó tanácsokat:)

A válasz pedig az első kérdésre, hogy étrendem szerint 1450 kalória volt megengedve egy nap, de sokszor ez alatt teljesítettem, és heti 5 sport, és mind1 volt nekem h azt az 1400-et miből vittem be, volt h megettem egy tábla csokit ebédre, elfogyott a napi kalóriám és onnantól mást már nem is ettem akkor. Ennek köze lehet az éheztetés=izomvesztés ötletekhez,amiket most írtatok:S szóval szerintem ne csináld... Jó alakom ettől nem lett, csak kisebb lettem, és plöttyedtnek érzem magam:S

2014. dec. 25. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!