Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Fogok fogyni valamit ha már a...

Fogok fogyni valamit ha már a 10-dik napomat is elrontottam?

Figyelt kérdés

Január 1-től próbálom az étrendemet követni a kalóriabázison.

158 cm és 65 kiló vagyok jelenleg.

1200 kalória keret van beállítva, de kb 1300 kalóriát szoktam maximum enni.

Eddig 2 nap van amit elrontottam, amikor 2000 kalória körül ettem.

Mai napon reggel ittam 2 dl tejeskávét 2 kávéskanál cukorral.

2 liter üdítőt.

Ebédre ettem 30 dkg sült krumplit.

most 2 dl tejeskávét 2 kanál cukorral.

A kalóriabázis szerint 1996 kalóriánál tartok és ma még csak másfél órát sétáltam.

Viszont a súlyom nagyon ingadozik a 10 nap alatt, lehet hogy túl sokat eszek?

Fogyni a mérleg szerint semmit nem fogytam.

Január 1-én ettem 2226 kalóriát de az az ünnepek utáni étel miatt volt.

Fasírtól kezdve, rántott húst, toroskáposztát, sajtot, kolbászt ettem.

365 kcl égetéstől - 862 kcl égetés eddig mindig megvolt ezt a 2 napot kivéve.

Szóval ennyivel kevesebb energiát vittem be.



2015. jan. 10. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Szóval a mai napodat azt tényleg teljesen elrontottad.

2dl tejeskávé - hát legyen, ez még esetleg belefér. De hol a reggeli????

2 kávéskanál cukor? - minek?????

2 liter üdítő? -- ásványvízről / teáról (cukor nélkül) nem hallottál még?

30 dkg sültkrumpli???? - hol a hús, a zöldség? - ha ezek is vannak, akkor 10dkg sültkrumpli is elég lett volna.

Még egy tejeskávé? - ez szintén esetleg oké?

2 kanál cukor???


Nem az a bajod, hogy sokat eszel (mert lássuk be, ennyivel éppen csak éhen halni nem lehet), hanem az, hogy teljesen rosszul állítod össze az étrendedet!!!

2015. jan. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennél azért nagyon elhatározásra önfegyelemre és tudásra lenne szükséged. Hiába figyeled a kalóriát ha ilyeneket eszel mert se a jegeskávé se a sültkrumpli nem valami diétás még ha a kalória limitbe be is erőszakolod. Sok hús zöldség tojás, kevesebb gyümölcs, diófélék, joghurt, kevés tk kenyér és szinte semmi cukor. Gyakran egyél egy nap, kb 5-6x, mert azzal felgyorsítod az anyagcseréd ami nagyon fontos ha fogyni akarsz, ugyanezért is fontos a sok víz is
2015. jan. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.


Elkeserítő hírem van, a kérdéseddel kapcsolatban:

Sajnos, nagyon helytelen étkezést követsz, tehát, az hogy a fogyókúra/diéta ( vagy legyen itt bármilyen súlycsökkenésről szó) alapjaival nem vagy tisztában, az valami borzasztó!

Fogalmam sincsen, hogy mennyi idős vagy hogy ilyen kevés (már bocsánat) eszed legyen.

Annyit nem tudsz hogy a CUKOR FOGYASZTÁSA HIZLAL, SŐT GÁTOLJA A FOGYÁST IS, HIÁBA ALACSONY KALÓRIABEVITELES ÉTRENDED VAN.

A te esetedben még sok is ez a kcal/nap, gondolok itt a 2000 valamint a feletti étrendekre

BORZASZTÓ VAGY KOMOLYAN

2015. jan. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem valami egészségesen táplálkozom de ez van itthon, és a többiek is ezt eszik a családban még sincsenek elhízva.

Az a baj hogy nagyon cukor függő vagyok és már próbáltam lemondani a cukorról nem tudok.

Sikerült már nélküle fogynom de amint elkezdtem cukrosat enni vissza is híztam mert a cukor megvonástól falási rohamaim lettek amik napokig hetekig tartottak.

De ha ez az ára akkor holnap veszek édesítőszert.

2015. jan. 10. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!