Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel elrontottam a fogyókúrám...

Ezzel elrontottam a fogyókúrám? Vagy fogok még így is fogyni?

Figyelt kérdés
161cm/49 kg vagyok.4 kg-ot le szeretnék fogyni.Nemrég ettem 10 dkg fekete szedret és egy almát.Mivel a gyümölcsben cukor van, nem kellett volna ilyenkor ennem..Ja és leírom, hogy mit ettem ma.Reggelire ettem 10 dkg zsírszegény túrót 5 dkg natúr joghurttal elkeverve+10 dkg uborkát.Ebédre ettem 15 dkg csirkemellet egy tányér párolt zöldséggel.Délután nem szándékoztam volna már enni, főleg nem gyümölcsöt, de már mindegy.Ma még nem mozogtam, de fogok egy órát kardiózni, legalább elégetek vele 300-400 kcalt.Vacsorázni tuti nem fogok ma már.
2011. máj. 21. 15:57
 1/10 anonim válasza:
hát te hülye vagy b@zmeg. :D
2011. máj. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Már bocsi de amit te csinálsz az koplalás...és az is biztos h nem zsírból fogsz így fogyni..

Amúgy meg úristen tényleg....gondolj már bele ebbe a kérdésbe!10dkg gyümölcs biztos hazavág most téged :S

2011. máj. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, de te idióta vagy. Napi 5ször kell enni, a túrót hagyhattad volna estére és kész. Tessék normálisan enni, gyümölcsöt is ehetsz, én pl este szoktam, mégsincs tőle semmi bajom. Nem is értem hogy van erőd mozogni ilyen kevés kaja mellett.
2011. máj. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Te tiszta hü.lye vagy!

Már miért ne ehetnél délután - sőt, vacsira is - gyümölcsöt? Mert cukros? És? Tragédia.


Komolyan mondom, a fogyó... bocs, koplalókúra teljesen elveszi az emberek eszét.

2011. máj. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__17..



a magasságodhoz hízni kéne,nem fogyni.

2011. máj. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát tényleg ez a kevés kis gyümölcs legyen a legnagyobb bajod, mikor az alma az egyik legkalóriaszegényebb, akárcsak a bogyósgyümölcsök. Egyél rendesen.
2011. máj. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a gyümölcs nem hizlal fogjátok már fel végre, a benne lévő gyümölcscukor sem!! fogjátok már fel!!
2011. máj. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De igen, hízlal. De a kérdező akkor se normális.
2011. máj. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze hogy hízlal, ha napi 5kiló banánt megeszik, de amennyit a kérdező írt az lószar, koplalás és ennyi. Tessék normálisan enni.
2011. máj. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hülye
2011. máj. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!