Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha rendszeres mozgás, és...

Ha rendszeres mozgás, és diéta mellet sem megy a fogyás, a kalória, illetve a szénhidrátbevitel csökkentése eredményes?

Figyelt kérdés
Semmilyen módszerrel nem sikerül fogyni, hiába tartom a diétát. Azt mondták, hogy valószínűleg még mindig több kalóriát viszek be mint amit felhasználok, illetve, hogy csökkentsem lejjebb a szénhidrátot. Eddig reggel 7-kor 500g zabpehely volt vízben főzve, majd 10-kor ugyanez. Arra gondoltam, hogy az 500g-ot osztom 2 fele, a déli 15dgk csirkemellet is kétfele szedem, és 3 óránként eszem, valamint csak a brokkolit eszem mellé, és elhagyom a rizst. Ez így megfelelő lenne? 165 cm vagyok és 69 kiló 23/L
2015. jan. 11. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
43%

Helló!


A ch bevitel csökkentése pont a diéta lényege lenne.


De mi az, hogy 500g zabpehely? Az nagyon sok.

Illetve a zabpehely az elég tömény ch bevitel ám.


Ha 3 óránként eszel, lesznek akik azt fogják mondani, hogy jól csinálod, csak éppen nem fogod tudni normálisan megemészteni az ételt. 3 óra alatt nem termelődik elég epe, annak be is kellene sűrűsödnie.. ebbe gondolj bele.


A rizs elhagyás, mintha én írtam volna :)


Inkább zöldségeket egyél. És ha zsírt akarsz felhasználni, akkor fogyassz is zsírt, hogy a szervezeted érezze, hogy az használható üzemanyag.

2015. jan. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt most 2 nap diéta után kérdezed ??
2015. jan. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
50g zabot akartam írni :D Amúgy meg fél éve diétázom, eleinte ment le valamennyi, és most 2 hónapja megállt. Ennyire lökött nem vagyok -.-
2015. jan. 11. 19:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem bevált a 3 óránkénti evés egyébként mozogni nem szoktál? Lehet az a baj
2015. jan. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De mozgok, viszont lehet hogy kevés. Most heti 3 kardio mozgást is beiktatok, hátha megmozdul végre az a mérleg :))
2015. jan. 12. 21:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Több edzés, kevesebb ch, több zsír (az élelmi zsírt is elégeted, ehhez szoknak a sejtjeid és a saját zsírodat is könnyebben használod fel edzés során)
2015. jan. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!