Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ki fogyott úgy már hogy...

Ki fogyott úgy már hogy megvonta magától a cukrot, kenyeret, lisztes ételeket?

Figyelt kérdés
Mennyit fogytatok, mennyi időn belül és vissza híztátok e?

2015. jan. 14. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

Én nem vontam meg, csak nem eszem ilyeneket.


Nem fogytam, előtte is normális volt a testtömegem, nem voltam zsíros, de jobb így, inkább zsírt eszem. A ch csak úgy hiányzik, mint drog (alkohol vagy akármi).


Nem szándékozom visszahízni pontosabban hízni a jövőben, nem is sanszos ilyen étkezéssel.


24F, 72 kg

2015. jan. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk az egész család. Összesen több mint 50 kilót.
2015. jan. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Több mint 2 hónapja nem ettem kenyeret meg cukros dolgokat, 7 kg fogytam eddig de redesen vágyakozok a kenyér, péksütik után főleg mikor érzem a pékségben az illatokat... A család többi tagja miatt muszáj bemennem és ilyenkor kicsit szenvedek, de kibirom :)

Sok gyümölcsöt és zöldséget eszek, egy héten 1-2 alkalommal lazacot és nem óriás adagokat. Mozgásra még sajnos nem tudtam rávenni magamat pedig azzal tuti eredményesebb lennék, de sajnos lusta vagyok hozzá

2015. jan. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csináltam már ilyet és fogytam is tőle úgy két hét alatt kb. 2 kg-ot. De teljesen lehangolt lettem, szinte életkedvem sem volt így abbahagytam az egészet. Egy hét alatt visszahíztam az egészet. Lehet, kitartóbbnak kellett volna lenni...
2015. jan. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A fehér cukorrol lemondtam. Ritkán eszem joghurtot túrórudit ennyi. A fehér lisztet teljeskiőrlésű lisztel helyettesítem, de teljesen nem vontam meg magamtól a fehér lisztet, ritkán eszem pizzát is. 30 kilót fogytam 1 év alatt. Úgy hogy nem koplalok sőt, három óránkét eszem.
2015. jan. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyiket sem eszem, és tejterméket sem már elég régóta.


Anno 12 kiló ment le rólam, amit azóta is tartok úgy, hogy jóízűeket falok másból. :-)

2015. jan. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem eszem cukrot egyáltalán, se lisztet, se semmi ilyen finomított alapanyagokból készült szemetet....


edzek és mellé normális étrendem van. kilóban fogyást nem tudok mondani, mivel éppen az izomtömeg növelés a célom, de a test arányaim sokkal jobbak lettek, kevésbé nézek ki zsírosnak, meg aztán hamarosan úgy is szálkásítok.

2015. jan. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!