Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Az is hízni fog aki nem eszik...

Az is hízni fog aki nem eszik kenyeret sem liszteset sem cukrosat, csak zsíros szalonnát, húst, kolbászt?

Figyelt kérdés
Gondolok most a császár szalonnára, füstölt kolbászra, házi abált szalonnára, ha az ember magában megeszik belőle valamennyit kenyér nélkül akkor is hízni fog?

2015. jan. 12. 13:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

Ha többet eszel, mint a kalóriaszükségleted, akkor hízhatsz akkor is, ha nem eszel kenyeret, cukrosat.

Ne arra törekedj, hogy valamit teljesen kizárj az étrendedből, hanem arra, hogy változatosan egyél mindenfélét, megfelelő (nem sok, nem kevés) mennyiségben és persze az arányokra odafigyelve.

2015. jan. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
15%
Az nem fog hízni. Zöldséggel, salátával kell enni a húst, kolbászt, szalonnát.
2015. jan. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
24%
Nem. Saját tapasztalatomból mondom, szálkásodni fog. Ha tényleg nem eszik szénhidrátot, vagyis csak 20g körül v alatta, akkor szálkásodni fog.
2015. jan. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Mit jelent az hogy szálkásodni fogok?

Elég tapasztalatlan vagyok ilyen téren.

Izom szövet gyarapszik?

2015. jan. 12. 15:08
 5/14 anonim ***** válasza:

Túlzásba vitt zsíros ételek szintén képesek hízást okozni, hisz a szervezet elraktározza a feleslegben bevitt zsírt is. Az élőlények mindent megtesznek azért, hogy a tápanyagokat megtartsák.


Pár éve sikeresen azonosítottak is egy olyan allélt, ami fokozza a zsírral szembeni hízékonyságot.


Tudom, a paleo-bolondoknak ez nem tetszik, de lehet zsírtól is hízni.

2015. jan. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én pár éve 3 hónapig nem ettem kenyeret és tésztát, 20 kg-ot fogytam normál étkezés mellett, vagyis ugyan azt ettem, mint máskor, csak a kenyeret és a tésztát vagy kihagytam, vagy lecseréltem.
2015. jan. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
39%

A szalonna bár nagyon finom, tulajdonképpen zsír. Úgyhogy attól leszel hájas, ha ilyeneket zabálsz, ennél még a kenyér is jobb.

Csináltam egyébként zsírmentes diétát, de mivel vékony vagyok a mellem csökkent 2 méretet, plusz a fenekem is sokkal kisebb lett. Úgyhogy kell a zsír is, annak, aki mondjuk vékony és akar magán nőies formákat. De ha van rajtad háj, akkor hanyagold a zsírt és a cukrot. Kenyérből pedig ott van a teljes kiőrlésű barnakenyér.

2015. jan. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem, ch nélkül a felesleg gyakran csak kipisilődik.próbáld ki, hogy 20g szénhidrátnál nem esszel többet, de bármennyi zsírt eszel.fogyni fogsz az biztos
2015. jan. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A feleslegesen bevitt zsir a verben marad, nem rakyarozodik el, ott marad, amig felhasznalhato nem lesz. Ha tobb kaloriat viszel be, mint ami a szervezetednek kell, akkor fogyas nem lesz. Ha csak zsirbol viszel be tomenytelen mennyiseget, szenhidratot nem, akkor hizni nem fogsz, de fogyni sem. Ha tomenytelen zsirt es valamennyi szenhidratot viszel be, akkor a szenhidratot elraktarozza a szervezet, a zsirt pedig energiaforraskent hasznalja.
2015. jan. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
40%

Tisztázzuk, mert annyi hülyeséget írtak itt, hogy az már fáj.


Akkor hízik az ember, ha átlagosan, huzamosabb ideig több kalóriát eszik, mint amennyi a szervezete, önmaga fenntartása céljából igényel.


1g szénhidrát az 4 kcal, 1g zsír az kb. 9 kcal, ha az ember kihagyja a a szénhidrátokat de túlzabálja magát minden mással, akkor természetesen kialakulhat kalóriatöbblet és minden további nélkül lehet hízni így is...

2015. jan. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!