Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha lefogyok akkor már nem...

Ha lefogyok akkor már nem lesz rücskös a combom a seggem?

Figyelt kérdés

63 kiló vagyok most 158 cm vagyok, körte alakom van és a súly a csípőm, seggem, és a combomon helyezkedik el jobban, és nagyon narancsbőrös.

Nagyon zsíros vagyok , legalább 12 kilót le kéne adnom hogy jól nézzek ki.

Én arra gondolok hogy azért ilyen rücskös mert nagyon zsíros és már nem igazodik az izomhoz olyan vastag réteg van már rajtam.



2015. jan. 24. 08:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha hirtelen fogysz, akkor nem rücskös lesz, hanem ráncos, meg lógni fog a bőr. Életmód váltással lefogyhatsz szép lassan, csak türelem és kitartás kell hozzá. Sok sikert!
2015. jan. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az étkezéseden kell változtatni
2015. jan. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

De, rücskös lesz, csak nem annyira, mint most. Talán egy kis barnítással még csalhatsz rajta, hogy ne legyen nagyon feltűnő. (tavaly strandon feltűnt, hogy a barna bőrű lányoknak csak közelről látszott, hogy narancsbőröcske azért van a popsin, pedig messziről tökéletesnek tűnt)

Igazából a narancsbőrt a megkeményedett, megkötött különböző folyadék és zsírgombócok (bocs, más szó nem jutott eszembe) okozzák. Amelyektől megszabadulni igazából szinte lehetetlen.

2015. jan. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kocuska válasza:

a többiek elmondták lényeget(étrendváltás) , így én csak egy-két plusz dolgot tennék hozzá, ne egyél cukros vagy zsíros ételeket, ellenben ehetsz gyümit, zöldséget és fehérjet(!).


A fogyás(kifelyezetten a ZSÍR leadása) úgy kezdödik, hogy test elöször felhasználja glükózt az eergiafelhasználashoz, majd ha már kevés van, akkor a szervezeted elkezdi felhasználni a test felhalmozott zsírkészleteit az energia (ATP) elöállításához.


persze ehhez elöször kell egy kis energiafelhasználás, és ez szokott lenni a testmozgás. amugy a legenergiaigényesebb dolog az a test melegen tartása.


bocsi az összeszedetlen leírásért, rég volt már az a bioszóra amikor ezt tanultuk meg már késö is van :D sok szerencsét fogyással :)

2015. febr. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!