Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha mindent ellenkezőleg...

Ha mindent ellenkezőleg csinálok mint eddig akkor csak lefogyok nem?

Figyelt kérdés

Ha eddig unalomból ettem és nassoltam és sokat ettem és rendszertelenül és rengeteg kenyeret és semmit nem mozogtam, napokig néha másfél hétig el sem hagytam a házat konkrétan sétálni se mentem, ha ezek ellenkezőjét teszem csak fogyok nem?

Ha már minden nap elmegyek 1 órát sétálni és megmozgatom magam és kevesebbet eszem kenyér mentesen akkor csak fogyok nem?

11 kilót mit gondoltok hány hónap mire leadok tartósan?



2014. ápr. 16. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi pontosan az ellenkezője annak hogy nem sétálsz?


Azzal hogy sétálsz azért még koránt sem adod meg nagadbaj azt azt amit mondjuk megérdemelnél mozgásügyileg.


Nem eszel kenyeret, és mit igen? Más néven ennél lisztet, vagy hogy tervezed?


Nem tudom, szerintem előbb egyél hús-zöldség kombót, hanyagold a glutén-keményítő-tej-cukor és mesterséges adalék anyagokat, így fogyni fogsz és közben átgondolhatod hogy mi minek az ellentéte.. :)

2014. ápr. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért ha csináltál értelmes dolgokat a táplálkozásodban, annak ne csináld az ellentétét... S pl. nem tudom, minek lehetne az ellentéte a zöldségevés, de én támogatom a gondolatát :D

Némi séta sokkal jobb, mint a semmi, bár elég szolid mozgás és nem mozgatja meg az összes fontos izmodat, intenzíven pedig szerintem egyiket sem. Attól még nekem is a kedvencem, jó dolog a természetjárás, levegőzés, de ha amúgy csak ülsz, tehetsz többet is.


Nem tudhatjuk, milyen ütemben fogysz, még ha tudnánk, mit fogsz enni s mennyit s ismernénk a tested paramétereit, akkor sem.

2014. ápr. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!