Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 20 dkg csirkemell sonka...

20 dkg csirkemell sonka (felvagott) plusz paradicsom uborka paprika sok vagy keves vacsira? Ha keves mit lehetne meg melle enni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 24. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:

jó így.

lefekvés előtt meg egyél még sovány túrót.

2012. márc. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem sok a 20dkg felvágott? én csak most kérdezem, mert nem tudom :)
2012. márc. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

a hús a fehérje soha nem lehet sok diéta alatt.

főleg,hogy a felvágottat nem is lehet mondjuk rendes hússal egy lapon venni.

2012. márc. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

Ja... a fehérje nem sok (egyébként lehet sok, anyagcserezavart és vesebetegséget okozhat, ha valaki éjjel nappal dupla adag hússal tömi magát), de a 20 deka felvágottban lévő zsír meg tartósítószer, ízfokozó, adalék meg szójaszármazék az szerintem elég sok, főleg rendszeresen. De ízlések és pofonok.

Még ha rendes sonka lenne, érteném. De a csirkének nincs sonkája!!! Csak egyszer az életben olvassátok el, mi van az ún. csirkemellsonkában!!!!


Lefekvés előtt meg nem lehet rendszeresen enni, túrót sem. Éjjel a szervezetnek pihenni kell, nem emészteni. Ha nem tud regenerálódni, az súlyos betegséget okozhat, pl. rák, reflux, gyomorproblémák.

Vacsorázni kell, de lefekvés előtt 2-3 órával.

2012. márc. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
200 g sonka?? Pötikét sok...
2012. márc. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20 dkg az nagyon sok! Egyél mellé sovány túrót, az is fehérje vagy nagyon kis zsírtaralmú sajtot (tudom, hogy drágák, de vannak ilyen 0,1%-osak is).
2012. márc. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
20 dkg nagyon sok. megis ehen halok tole. lehet en latom rosszul de nem hiszem hogy egy 100 kilos embernek ez eleg lenne meg talan az 50 kilosoknak...
2012. márc. 28. 06:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát most külön megnéztem neked, ami a hűtőmben van csirkesonka, az 150 gr, 17 szelet, csökkentett zsírtartalom. Ez még egy hétre is elég, ha minden nap eszek is. Ha egy kicsit összeszűkül a gyomrod, nem fogsz majd éhenhalni, de ha folyamatosan telítettség érzést akarsz elérni, akkor az azt jelenti, hogy túletted magad. Főleg este kéne kímélni a gyomrod.
2012. márc. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

butaságot ír az utolsó.

20dkg kb egy étkezésre elég,főleg egy 100kilós embernek.

de könnyen kiszámíthatod mennyi az elég napi fehérje diéta alatt.

2g/tskg.

szóval ha vagy 100kiló,akkor napi 200g fehérjét kellene bevinned,persze jobb lenne ha csirkemellet párolnál,grilleznél a felvágott helyett.

szóval akik a fehérjét csökkentik diéta alatt,azok vagy önmaguk ellenségei,vagy az anorexiások.

ez a vesebetegség meg még nagyobb ostobaság.

napi 3 liter víz alapból bemegy,a diéta és a megemelt fehérje bevitel,meg tart 2-3 hónapig.

2012. márc. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!