Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Túlléptem a kalóriakeretet,...

Túlléptem a kalóriakeretet, és nincs lehetőségem tornázni (kisbabám nem hagy). Ha holnap-holnapután esetleg annyival kevesebbet eszek, akkor, hogy is mondjam. Helyre áll az egyensúly? Vagy ez hülyeség, és egyem le ugyanúgy a keretet holnap is?

Figyelt kérdés

2015. febr. 14. 00:16
 1/8 anonim ***** válasza:
No panik ,holnaptól simán csak folytasd a napi keretedett :) .Egynap alatt sem fogyni sem hízni nem lehet.
2015. febr. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Remélem, ma már hagy a baba mozogni. Sétálunk nagyokat minden nap, de azon felül itthon is ugrabugrálnék egy sort, de a fiatalembert elkapattam egy kicsit... :)
2015. febr. 14. 07:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Sosem szabad így kompenzálni, folytatni kell, mintha mise történt volna.
2015. febr. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Szintiszoli123 ***** válasza:

Attól függ, mekkora kalóriamennyiségről beszélünk.


Jelenleg milyen mértékű a fogyásod?

2015. febr. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
fogyásról még nem nagyon lehet beszélni, pár napja kezdtem. elég sokkal léptem túl amúgy sajnos. de ma már visszafogom magam. legalábbis igyekszem. de még nagyon új. köszi mindenkinek!
2015. febr. 14. 14:57
 6/8 Szintiszoli123 ***** válasza:
"elég sokkal léptem túl" - hűha. Az biztosan nem kevés....
2015. febr. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
micsoda szemfüles meglátás, hogy az elég sok az nem kevés.
2015. febr. 14. 21:39
 8/8 Szintiszoli123 ***** válasza:

Látszik, hogy benne vagyok a témában, ugye? :)

Az a baj azzal, amit írtál, hogy nem adsz vele információt, így a kérdésedet sem lehet megválaszolni.


Az intuitív evés az nem egyenlő kalóriaszámlálással.

2015. febr. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!