Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hi, Mi a véleményetek erröl...

Hi, Mi a véleményetek erröl a vacsoráról?

Figyelt kérdés

A következö vacsorät ällitottam össze tegnap küzdösportos edzes utän, tekintve hogy kb aznapra maradt kb 900-1000 "elkölthetö" kaloriäm es rettenet éhes voltam:


35 deka csirkemmel csikozva, kisütve 1 egy teäskanäl olajon, ~ 480+30


3 tojäs: ~ 270


180g üveges kinai babcsira leszürve: ~ 80



Gyakorlatilag egy igen nagy halom kaja lett belöle valahol 800 es 900 kaloria között, ami elég hihetetlennek tünik aränyait tekintve.


Ha viszont sok probléma elvileg nincs vele, akkor elég jo trükknek tunik farkasehsegre, megfelelö mozgäs mellett.



2015. márc. 24. 12:45
 1/1 anonim válasza:
Hi, szerintem a kalóriával és az ételekkel nincs gond, csak attól függ milyen későn volt a vacsora, mert teli hassal lefeküdni nem túl egészséges. Ha du. 6 óra után, akkor rendszert ne csinálj belőle, mert fáradtabban ébredsz, mint lefeküdtél.
2015. márc. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!