Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kalória mennyiségről?

Figyelt kérdés

Nem fogyózok, csak úgy mégis érdekel mennyi kalóra lehet. 4 óránként ettem, reggel 5-től este 6 ig.


reggeli 2 tükörtojás

aztán tízórai szezámos szemle benne felvágott saláta sajt ubi, paradicsom

ebéd 2 szelet puffasztott rízs

vacsi tányér spenót 2 tojással két vékonyszelet bacon fél zsemle.

a suli miatt tudok így étkezni, tudom hogy a vacsora sok, de későn értem haza.

Az a baj ,hogy napközben nem tudok tápláló ételeket enni és amire hazaérek annyira éhes vagyok.


2014. szept. 11. 07:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez nem számít soknak, amit vacsorára írtál.

Az meg nem kifogás, hogy suliba járok. Az ebéd az komolytalan és a reggeli sem laktató. Kevés a napi kalóriabevitel.

[link] <- itt ki tudod számoltatni

Kezdetnek jobban beennék reggel, a tízórai okés. Köztes étkezések? Egy kis banán, alma, joghurt? Akár minden szünetben be lehet dobni valamit, ha jól választasz, nem lesz hízás a vége.


Iskolába is bármit el lehet vinni egy dobozban. Persze, anno én is szendvicseken éltem, de mai fejjel vinném a csirkét ebédelni.

2014. szept. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem sok a vacsora, én ilyen ebédnek nevezett semmi után bevágnék vagy 1500 kalóriát, nekem nagyon rossz ötlet kihagyni az ebédet, de szerintem Neked is.

Ahogy írták, simán vihetsz az iskolába is ételt.


A reggelivel kellemes, ha akkor Neked annyi elég, akkor jó.

2014. szept. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!