Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a vacsoráról?

Mit gondoltok erről a vacsoráról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék fogyókúrába kezdeni :) Egy barátnőm javasolta a teljes kiőrlésű kenyeret, de ma már nem kaptam, holnap reggel szaladok le érte. Ilyesmi vacsira gondoltam:

Pirítós kenyér (sajnos fehér kenyérből) rajta egy szelet sonka, egy vékony szelet sajt. Vaj, margarin nincs. Egy paradicsom felkarikázva só nélkül, és nemrég bukkantam rá, egy párolt hagymás köretfélére. Ezt egy vöröshagymából készítem. Szerintetek sok ez? Mit vegyek ki belőle?


2011. ápr. 11. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A fehér kenyeret vedd ki belőle, ha fogyni akarsz.
2011. ápr. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kenyeret ne egyél vacsira.

Amúgy hol marad a fehérje??

Nem kell ennyire túldramatizálni, egyél meg 250 g sovány túrót és kész. + zöldségek

2011. ápr. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A fehér kenyér a magas glikémiás indexű búzaliszt miatt nem kedvező fogyókúrában, illetve a fehér kenyerek alacsony rosttartalma miatt. Ha pirítóst készítesz belőle az pl. gyomorkímélő, de ugyanúgy hízlal, mint frissen. Ha kenyeret szeretnél választani, és nem kenyérhelyettesítőt (a Súlykontroll második szakaszától már megteheted), akkor pl. az alacsony glikémiás indexű zablisztől, durumlisztből illetve tönkölybúzalisztből készült teljes őrlésű változatokat ajánljuk: kedvezőbb a vércukorszintre és több rostot tartalmaz, így kevesebb tápanyag fog felszívódni belőle, és az emésztést is rendben tartja. (forrás: Varga Anna dietetikus)
2011. ápr. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!