Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Igy keveset eszek?

Igy keveset eszek?

Figyelt kérdés

napi 7-800 kcal- nal nembirok tobbet enni.

ma pl.ettem egy update rudit

tizoraira egy gyori belvita kekszet

es ebedre ezt:

az en ceasar salim :fel csirkemell

csikokra vagva oliva olajon piritva

3 kis paradicsom,1/4-ed

kigyouborka,2 retek,fel pritamin

paprika,1 fott tojas,fel lila

hagyma.

mindez ossze darabolva persze,ra a

husi,ontet helyett kefirrel

leontve.


ebbol meg maradt vacsira is,most ettem meg tok jol laktam tole,es ma mar semmi mast nemtudok enni.

ez normalis?

napi 30 percet tornazom,igy fogyast eredmenyez ez az egesz?


2015. márc. 24. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze, a kórházaknak is szükségük van betegekre.

De azt ugye tudod, hogy az anorexiába bele is halhatsz?!


Mert 7-800 kcal meg ennyi kaja bőven kimeríti az anor. fogalmát.

Csak megsúgom: lassú és szr halálod lesz.

2015. márc. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de mit csinaljak ha tobbet nemtudok enni?
2015. márc. 24. 17:18
 3/5 A kérdező kommentje:
amugy meg nem vagyok anorexias !!!
2015. márc. 24. 17:20
 4/5 anonim ***** válasza:
De ha igy folytatod az leszel.
2015. márc. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

kezd azzal, hogy nem veszel Update cuccokat, ami alapból csökkentett ch-s (elviekben ezt írják rá).

Egyél meg nap közben néhány szem olajos magvat, amiben van kalória, de nem telít el, pl. mogyoró, dió, mandula, tökmag, lenmag, utóbbiakat pl. tedd a salátára.

Minden nap növeld egy picivel a megevett kaja mennyiségét, akkor a gyomrod sem lesz tropa. De ez iszonyú kevés, amit eszel.

Egyik nap még ennyit eszel, amit kiírtál, következő nap nyomj le egy almát pluszban, és pl. 2-3 napig plusz egy alma ezek mellé.

Aztán jöhet a kicsit tömörebb szendvics, ami alma méretű kb, valamivel lehet, hogy nagyobb, de van benne kalória. Aztán egyél ilyen "diétából" is pár napig, majd megint növeld egy picivel.


Minimum addig, amíg a BMR-ed el nem éred, de inkább a fölé kéne enned.

Nem tudom, mennyi idős vagy, milyen magas, de egy 1200-1500 kcal-ra fel kéne tornáznod, különben szépen lassan leépül a szervezeted, jöhet a kórház, ahol viszont úgy fognak megtömni, az infúzió mellett. Aztán ha továbbra is folytatod, akkor ahogy már írták, keserű, szar halálod lesz.

2015. ápr. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!