Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ma sokat ettem vagy keveset,...

Ma sokat ettem vagy keveset, vagy pont jó? Fogyni szeretnék 65kg/172cm

Figyelt kérdés
Ettem reggel 2db tojást. 11 körül egy db almát,zacskós zöldségek lehet venni felvágva káposzta ráöntöttem natur joghurtot. 2körül ittam egy fehérje shaket vízzel. ettem megint egy almát. most eszek 300g főtt zöldséget. ha megéheznék akkor még 8körül eszek túrót.
2015. márc. 8. 16:14
 1/10 anonim válasza:
0%
6 után ne egyél és inkább reggelire egyél sokat ebédre ami van csak ne túl zsírosat vacsorára zöldség ok délután inkább zöldség mint gyümölc mert gyümölcsben sok a cukor
2015. márc. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Hány éves vagy? Mert ez nem valami tápláló volt és inkább káros, mint egészséges!

Tanulsz még? Nem mindegy, milyen tevékenységet folytatsz.

Azt valószínűsítem, hogy lány lehetsz.

2015. márc. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
tanulok és lány vagyok. de sokat ettem ma? amúgy máskor szoktam csirkemellet is enni,miért nem volt ez tápláló? zöldség,fehérje ,gyümölcs van minde,így nem jó?
2015. márc. 8. 17:17
 4/10 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok
2015. márc. 8. 17:19
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne egyél egész nap zöldséget, mert sok benne a szénhidrát. Ebédre bőven elég, de mellé legyen hús, és délután/vacsorára is inkább húst, halat, tojást. A fehérje shake nem helyettesíti a normál étkezést, és fogyókúrához én nem is ajánlanám, hacsak nem edzel minden nap kőkeményen.
2015. márc. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
de edzek,és ezelőtt kettő évig edzettem folyamatosan,csak volt egy pár hónapos lelki problémám,kajába menekültem ,híztam,van rajtam izom nem akarom leadni,és a fehérje pedig szerintem igenis fontos még annak is aki nem edz!
2015. márc. 8. 17:42
 7/10 anonim ***** válasza:

Kevés kissé, főleg ha mozogsz is. Hat után is lehet enni, ha nem hétkor fekszel. A sok zöldséggel meg nem a szénhidrát miatt van probléma, hanem mert nagyobb mennyiségben képes felfújni, emésztési diszkomfortot, esetleg hasmenést okozni; illetve mennyiségileg eltelít, de felvehető tápanyagokban arányaiban szegény.


Szóval az a túró jól jönne, ahogy tojás is, hogy ne egyoldalú legyen.

2015. márc. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ettem túrót meg volt mozzarella sajt azt ettem. így már szerintem bőven elég mert együtt 400kcal , kevés ch és sok fehérje meg zsír is van a sajtban,mert másból nem viszek be zsírt amúgy.
2015. márc. 8. 19:56
 9/10 anonim válasza:
hülyeség, hogy 6 után ne egyél!! a szervezeted úgymond, amikor alszol, akkor éhezik. mert ugye akkor nem viszel be táplálékot. szóval lefekvés előtt ajánlott egy könnyű fehérjemenü. szerintem!! egyébként meg szerintem ez igen kevés volt. a napi 1500 kalória legyen meg :) gyümölcsöt viszont keveset egyél, mert nagyon sok benne a cukor és az mind rád rakódik. és ha súlyzóst edzés végzel, nagyobb súlyokkal (nem 1-2 kg) akkor csak sokkal jobban meg fog rajtad látszódni. max az alma mehet. abból is a zöldebb, savanykásabb! én most éppen szálkásításba kezdtem és ezeket eszem. ugye ez szigorúbb "diéta" sokkal, úyhogy ezeket az ételeket neked is nagyon tudom ajánlani: Hal, csirkemell, sovány túró, barna rizs, fehér rizs, zabpehely, jégsaláta, uborka, paradicsom, paprika, natúr joghurt, kefír, cottage cheese, sovány sajt, alma, hagyma és tojás. Remélem segítettem ! :)))
2015. márc. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szia ! :) köszönöm a válaszodat :) amúgy igazából én is kb ezeket eszem amiket írtál,mert mint mondtam régebben edzettem és igen nem 1-2kg :D

ma amúgy pont kiírtam egy kérdést,mert nem volt időm csirkét sütni :/ így vettem a kínai kajásnál csirkét,de csak csirkét és direkt próbáltam kerülni az ilyen nagyon szószos pl szecsuánit, sima chilis csirkét vettem,de meg is ettem az egészet mert brutális éhes voltam, már nem egyszerre,hanem kétszerre :D délben meg most.300g körül volt mérés alpján 350g de volt benne zöldség is. ezenkívül reggel tojást ettem ébredés után fél7kor. suliban túrót. legközelebb szerintem 7 körül leszek éhes,de nem tudom mi férne még bele mert félek a kínaiban rengeteg ch volt :S ezért nem jó ilyen helyen venni nem tudom mennyi az annyi.. :( nem is vettem ma gyümölcsöt pont a ch miatt,mert igazatok van hogy rengeteg cukor,csak nehéz lemondani róla :D

2015. márc. 9. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!