Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ti hany szelet sütit ettetek...

Ti hany szelet sütit ettetek egy nap, igy unnepkor? Ugye nem vagyok egyedul, a bűnözésben?

Figyelt kérdés
Mit ettetek?

2015. ápr. 6. 20:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi,nem vagy egyedül :D

Én is bűnöztem,nem is keveset.Ma pl megettem 3 szelet sütit,e mellett kalácsot,pogácsát,csokitojást és colat is ittam.

De nem kell aggódni,majd a többi napon korrigálod,legalább is én így szoktam :)

2015. ápr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Érdekes.. én nem fogyózom vagy ilyesmi, de csak zöldségeket ettem, sonkát, bárány belsőséges pörit.. oldalast, még több zöldséget.


Valahogy nem volt süti, bár kínáltak. De ugye lehet azért nem ettem mert én nem fogyózom :D

2015. ápr. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül. :)

Szombaton (mi aznap tartottuk a nagycsaládi húsvétozást) ettem két szelet nutellás kalácsot, és sajnos szombat-vasárnap és ma is ettem egy csomó csokit.

Holnaptól "böjt" van...

2015. ápr. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
16%
0 db sütit ettem. Kinek hiányzik a cukorbetegség, szív- és érrendszeri gondok, rák? Minek támogassam az állatkínzást tojásos, vajas, tejszínes sütényekkel?
2015. ápr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, utolsó, menj már a hülyeségeiddel.
2015. ápr. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem igaza van, csak a legtöbben olyan szinten állunk, hogy nem igazán tudjuk átérezni az igazát. De ettől még igaza van, csak mi nem fogjuk fel eléggé.


Én írtam a húsevős, nem sütizős választ. Én félig átérzem amiről a Vega írt. Félig már undorodom magamtól és az állatevésemtől (függőségemtől)

2015. ápr. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ah dejo 🙆 :) koszonom! Annyira buntudatom van, es húsvét, nem húsvét , nálunk akkor is sok suti van :( akárhová megyek mindenhol kinalgatni fognak es ez annyira nehez :(
2015. ápr. 6. 20:56
 8/12 anonim ***** válasza:
Én szombaton és vasárnap is bűnöztem, ma pedig megpróbáltam lassan visszaállni, szóval ettem 2 kockát egy tábla csokiból (persze nem az enyém volt a csoki és azóta elfogyott) holnaptól meg megint nem nézek rá ezekre egy darabig :'3
2015. ápr. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én sosem bűnözök, az más, viszont eleve nem akartam tartani az életmódomat pár napig, pedig ünnepi étel nem volt, úgy ettünk, mint máskor. Süti napi 1-2 adag volt, mint mindig. A sütijeim többnyire extrém szénhidrátszegények. Most kihasználtam a magam által adományozott és többnyire nem is hiányzó szabadságot, és mazsolával, mézzel, banánnal, cseresznyével ettem őket. Mert azok finomak, ha meg is vagyok nélkülük... Magsütik voltak, glutént ilyenkor sem eszem...


Múlt éjjel 3-kor (ez egy ilyen fura korszak, pedig többnyire 7-8-kor befejezem az evést) még betoltam némi zsíros krumplit, most pedig elégedetten nézek a rendes, jólesőbb napok elébe, amikor szintén jókat eszem, de jobban érzem magam és több energiám lesz... Hogy miért vagyok önsorsrontó, ne firtassuk, de igazából jólesik néha kilengeni (már ha nem viszem túlzásba) :) Fontosabb dolgokra kell koncentrálnom s úgyis belejövök az újabb életmódomba, hiszen az igazából jobban esik... Apró kilengések azért máskor is lesznek, de nem "lázadásból", hanem valós igényből fakadva.


Kalóriát nem számolok egy ideje, mert túlevést és stresszt okozott... De elég rutinos vagyok ahhoz, hogy tudjam, kb. súlytartó szinten ehettem (fogyáshoz passzoló étvágy mellett, eh), az elején talán fölötte, de tegnap már alatta. Ma pedig főleg. Nálam kiegyensúlyozódnak ezek, így hízni nem hízok, kár, hogy a fogyáshoz több, illetve kevesebb kell :D

2015. ápr. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Koszi!:) kilengesekre valoban szükség van. Ilyenkor nincs buntudatod? Húsvét elott annyira kívántam az egészséget mar,hogy nemhogy aludni nem tudtam,de elsirtam magam..hogy bírod ezt igy utolsó!?
2015. ápr. 8. 10:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!