Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Egy szelet bejgliben kb. hány...

Egy szelet bejgliben kb. hány kcal van? Egy nap hány szeletet ehetek, ha mellé normálisan étkezek kis adagokat?

Figyelt kérdés

Alapból 1200kcal-t eszek,de ebben a pár napban ezt felvinném 1300-1400kcal-ra , hogy ehessek édességeket.

Ez a receptje: [link]


2014. dec. 23. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Attól is függ hogyan van elkészítve mennyi cukor van a töltelékbe meg a tészta fajtájától is függ.


Mi édesítővel csináljuk a bejglit a cukorbeteg rokonaink miatt és abból nyugodtan lehet többet enni.


A hagyományos bejgliből is nyugodtan ehetsz 3-4 szeletet is akár, így az ünnepek alatt ne foglalkozz a fogyókúrával mégis egyszer van karácsony. Januárba majd ledolgozhatod tavaly én is ezt csináltam.

2014. dec. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
70%
Ez jó mert diétàs, 3-4 szeletet nyugodtan megehetsz. Azért mert Karàcsony van kàr felszedni a kilókat, hogy utàna síràs legyen a vége. Én mindenből eszek csak nem viszem túlzásba :-)
2014. dec. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
1 szelet 150 kcal körül lehet.
2014. dec. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%
1200kcal-ból hogyan tudsz normálisan étkezni? Azzal csak koplalni lehet. Még az 1400 is nagyon kevés. Ki állította össze a diétádat? Remélem, nem valaki olyan, aki szakembernek nevezi magát.
2014. dec. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!