Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Heti hány edzés az ajánlot?...

Heti hány edzés az ajánlot? Fogyáshoz.

Figyelt kérdés
2015. ápr. 10. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Aerob mehet minden nap, ha pedig keményen igénybe veszed az izmaidat (gyors futás, súlyzózás) akkor kell 1-2 pihenőnap edzések között.
2015. ápr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

sztem hülyeség egy full kezdőnek aerobot csinálni mindennap

2 naponta bőven elég lesz.

2015. ápr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit olvastam, de a maximumra feleltem.
2015. ápr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Suerintem annyi ajánlott, amennyit tudsz iktatni, és jól esik.

Én nagyon szívesen futnek minden nap,meg eljarnek emellett kondiba, hogy izmosodjak, de sajna a kettőre együtt nagyon nem lenne időm, mert iskolába járok, hétvégén meg dolgozom, van olyan nap, mikor suli után munka.

Így nekem heti 3 alkalomra van úgy időm ezek mellett,hogy másra is azért még maradjon.

És nekem ez is elég, fogyok. (Futni járok )

Max majd ha elértem a célt, a futást lecserelem a kondira.

De Ezzel nem azt mondom,hogy neked is elég 2-3 alkalom,ha időd engedi,nyugodtan fuss a héten több napot,akár minden nap,vagy/és járj edzeni.

Szerintem mindenki mozogjon annyit,amennyit csak tud,te is hozd ki magadból a maximumot. :)

2015. ápr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!