Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Érdemes neki állnom tovább...

Érdemes neki állnom tovább diétázni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Régen nagyon kövér voltam de most nagyon sokat fogytam (15 kg) kalóriaszámlálással és edzéssel.Az edzés nem gond mert lovagolok hetente 3-4x. Most 166 cm vagyok és 64 kg. Szerintetek folytassam? De nem akarok túlzásba esni se. 15/L

2015. ápr. 13. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt Neked kell eldöntened. Ilyen számokkal valószínűleg még nem árt némi fogyás, de ha izmos vagy, magadnak tetszel, nehezedre esne fogyni, akkor akár le is állhatsz.

Picit hasonló vagyok, 163/66, de nekem még rengeteg háj van a hasamon, s az ilyen zsíreloszlás az egészség szempontjából sem jó, bár ennyi miatt nem aggódnék, de mégis, jobb megtenni mindent az egészségemért, amit viszonylag kényelmesen tudok. Plusz így nem is tetszem magamnak. Úgyhogy nálam ez egyértelmű. De ha elég izmos lennék, jó (nem túl alacsony, nem túl kevés) testsúlyszázalékkal, akkor nyilván nem kéne fogynom s kinézetre sem lenne bajom annyi izommal, az tuti :D.

Aztán bizonyára van, akinek annyira problémás a fogyás, hogy pszichiátriai problémát veszélyeztet a továbbiakkal, az jobb, ha leáll, sajna pont az a típus nem tud, úgyhogy nem gondolom, hogy ilyen lennél, csak megemlítem.


Remélem, elég óvatosan fogytál ebben a zsenge korban (nem mintha máskor jó lenne túlzásokba esni). Egy kiegyensúlyozott életmóddal nincs baj, aztán ha fogysz még egy kicsit, az valószínűleg nem gond, de nyilván ne sanyargasd magad :)

Ja és gratulálok a fogyáshoz s az edzéshez!

2015. ápr. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tudnék válaszolni, ha látnám most milyen formában vagy.
2015. ápr. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Így nagyjából jól érzem magam de hogy még jobb legyen leadok még 4-5 kg-t :) és köszönöm szépen!
2015. ápr. 13. 23:35
 4/5 A kérdező kommentje:

2# válaszoló

elég izmos vagyok de azért van rajtam háj is nem sok de nem is mondanám azt hogy kevés.

Képet nem tudok mutatni.

2015. ápr. 13. 23:45
 5/5 anonim ***** válasza:

De megválaszoltad a kérdésedet, valamiért úgy sejtem a kedves 1. válaszolód valami jót írhatott :)


Mint tapasztalatom szerint mindig :)

2015. ápr. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!