Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha ezt az oldalt használom,...

Ha ezt az oldalt használom, annyi kalórát eszek amennyit a számláló mutat a testsúlyom csökkenéséhez, akkor fogyni fogok? Mert nekem ott 1700 kcal jött ki, és az elég soknak tünik. (Oldal linkje lent)

Figyelt kérdés
[link]

2015. ápr. 15. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ismerem az oldalt, én a kalóriabázist használom, beütöttem az adataimat, és kb. ugyanazt adja ki, mint a kalóriabázis...
2015. ápr. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szintiszoli123 ***** válasza:

3 éves tapasztalattal azt mondhatom, hogy az oldal kb. pontos értéket ad. A makrotápanyagok arányai viszont nem a legjobbak. A fehérje Ch arányon módosíts! Csökkentsd a CH-t és növeld a fehérjét, úgy, hogy az energiabevitel változatlan maradjon. Ez igazán nem nehéz, hiszen mindkettő grammja 4,1 Kcal. Abba, hogy a fehérje esetleg másképpen metabolizálódik, most inkább nem menjünk bele.

1700 Kcal csak akkor sok, ha 40 kilós fekvőbeteg vagy.

2015. ápr. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 angelside ***** válasza:

az adataidat jó lenne tudni, bár ebben nem téved sokat a kalkulátor szerintem. Az aktivitás szintje nem egyértelmű, ott lehet "tévedni".


Edd az 1700-at és meg fogod tapasztalni, hogy sok-e, avagy kevés.


Az arányokat mindenképp módosítsd! Az az 55% Ch szerintem is sok.

2015. ápr. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk egyformák. Sokaknak jó, nekem durván kevés, amit az oldal ad, szerencsére az oldal szerinti súlytartó kalóriaszintnél többel is fogyok (mozgás nélkül, úgyhogy az se kavarhat be).

Ki kell tapasztalni, s ahogy írták, a makrotápanyagok aránya is számít, kinek így jobb, minek úgy. Nálam a szénhidrát nagyon alacsony, mert nekem így jó (amúgyis csupa jót olvastam róla, de a fő, hogy a saját testem mit szól hozzá).

2015. ápr. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!