Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kell tartanom izombontástól?

Szelena97 kérdése:

Kell tartanom izombontástól?

Figyelt kérdés
84 kiló és 170 cm magas lány vagyok. A kalória bázis segítségével vezetem a bevitt kalóriák számát. Ha naponta olyan 1200 kalóriát eszek, és figyelek a tápanyageloszlásra, akkor kell tartanom izombontástól?

2015. ápr. 20. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
mérsz egy testzsírszázalékot és a zsírmentes tömeged szorzod kettővel.ez az ideális napi állati fehérjebeviteled értéke diéta alatt.ha több az sem baj.olyan 55 kiló lehetsz zsírmentesen,ezért minimum 110-130g fehérjét vigyél be egy nap,szépen elosztva az adagokat.ha e mellé edzel rendesen,tehát van izomstimuláció és a többi kaja is stimmel,akkor minimalizálod leginkább az izomtérfogat csökkenését.
2015. ápr. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én fogytam 10 kilót és egy centi se ment le a hasamról pedig tornázok és fehérjét eszek
2015. ápr. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1200 nagyon kevésnek tűnik Neked, ez valószínűleg nagy kalóriadeficit, aminél megnő az izombontás kockázata, akkor is, ha elég fehérjét eszel s a mozgás csak ront, mert még nagyobb lesz a deficit...
2015. ápr. 21. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tartani semmitől sem kell.


De ehhez kellene izomstimuláció is, az meg plusz energia, érdekes kérdés, szerintem nem lehet biztos választ írni.


Ha a glukagonszinted magas, az védi az izmokat!

2015. ápr. 21. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!