Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyit képes változni a...

Mennyit képes változni a testsúly naponta, hány kiló lehet a maximum az ingadozása?

Figyelt kérdés

2015. máj. 11. 07:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem akár 2 kilót is.
2015. máj. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szóval ha 1 hónap alatt könnyebb vagyok 4 kilóval akkor a biztos fogyás akkor ebből a 2 kg?
2015. máj. 11. 07:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, az határozottan egy jó, 2-3 kilós fogyásnak tűnik.
2015. máj. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy napon belül 40-50 dkg-ot is változik, de nyilván magasság és súlyfüggő is a dolog. Ha konstans 1,5 -2 kg-al kevesebb vagy és nem vagy kiszáradva, akkor az már fogyás.
2015. máj. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1-2 kiló elég gyakori, bizonyára lehetnek jóval nagyobb számok is, főleg, ha az ember étkezése teljesen más az egyes napokon. Az én súlyom eléggé stabil, inkább csak a szénhidrátmennyiség tud 1 kiló ingadozást okozni, de nagyritkán azért van nagyobb változás is.


Aztán akinek sok izma van, az pár óra alatt is tud egypár kilót veszteni vízből, kemény edzéssel lemerítve a glikogénraktárait... S ez csak egy dolog, a különböző mennyiségű salakanyag, a glikogénraktáraktól független vízvisszatartás s ki tudja, mi még ott van...

2015. máj. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én hónapok óta mérem magam mindennap, ez idő alatt lefelé és fölfelé is 1,3 kiló volt a legnagyobb ingadozás egyik napról a másikra normális evés, hidratáltság stb. mellett.
2015. máj. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt hogy csak egy edzesen lement 2 kiló..
2016. júl. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!