Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért pisilok keveset, miért...

Miért pisilok keveset, miért van szorulásom és miért hízok fogyás helyett?

Figyelt kérdés

Már egy hete szorulással küszködöm , 3 alkalommal volt eddig székletem az is nehezen.

Akármennyit iszom alig pisilok.

1-2 liter körül szoktam inni mostanában.

2 napja eszem, rántott húst, rántott gombát, süteményt, kenyeret 1700 kalóriáig.

Lehet hogy több vízre lenne szükségem?

4 nap alatt 3 kiló plusz de nem látszik rajtam hogy hol lenne.



2015. máj. 26. 09:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen magas vagy és hány kiló? Egyáltalán fiú vagy vagy lány? Ezek nem elhanyagolható szempontok. :D

Egyébként igen, keveset iszol, én mióta diétázom 4,5-6 litert iszok meg 1 nap, nem azért mert szükségét érzem, hanem mert azóta ennyire megnőtt a folyadékigényem.

A nagyobb baj, hogy szemetet eszel, a húst és a gombát ne rántsd, hanem süsd vagy párold, a sütit és a kenyeret hagyd el, egyél helyette zöldséget.

Azért van szorulásod, mert nem eszel elég rostot.


Itt kiszámolhatod a kalória igényed. :)


[link]

2015. máj. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az adatok szerint én súlyt tartok.

A kenyér a sütemény csak 2 napi étrendem volt, nem szoktam minden nap ilyesmit enni.

Tehát a fogyáshoz sokkal kevesebbet kell ennem.

De akkor sem értem hogy szaladhatott fel 3 kiló ilyen gyorsan.

Már csak kíváncsiságból is megmértem centiben magam és ugyan annyi mint 3 kilóval könnyebben.

2015. máj. 26. 10:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Igyál több vizet, ez nem elég. Ha fogyni szeretnél, tényleg ne rántsd ki az ételelet: finomabbak úgy, persze, de jobb nélküle.

Több zöldséget egyél, az majd helyreállítja az emésztésedet (ahogy az első válaszoló írta, a rostoknak köszönhetően).

2015. máj. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia, itt egy jó könyv, ezt olvasd el:


battlefieldblog.hu/temp/A_Te_Sarga_Kapszulad.pdf


Ha ezeket az alapokat tudod, nagyjából minden lényegeset tudsz. Sok sikert!

2015. máj. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szerintem keveset iszol:

10kg-onként kell 0,5 liter, tehat 60kg embernek 3 liter, 100kg esetén 5 liter. De ebben már leves és egyèb kaja is benne van. Igy vizet inni picit kevesebb is elég, viszont az 1-2 liter tuti kevés ha csak nem vagy 40-50 kilo de akkor meg miert akarnal fogyni.

2015. máj. 29. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyilván "hízol", vazge, nő a súlyod, mivel a vécén nem jön ki belőled az, ami bement! Alkalmazkodnia kell az emésztésednek a kevesebb kajához, velem is ez volt, amikor elkezdtem fogyózni, hirtelen szorulásom lett, pedig sosem volt korábban.


Egyél sok gyümölcsöt, zöldséget, esetleg joghurtot és más lágy ételeket, azok segítenek abban, hogy meghajtanak egy kicsit.


Az 1-2 liter pedig rohadt messze van az "akármennyit iszok"-tól. Majd ha megiszol 5 litert, és nem jön ki belőled semmi, akkor szóljál.:)

2015. máj. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!