Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan bírjátok ki hogy...

Hogyan bírjátok ki hogy keveset egyetek és ne hízzatok vissza?

Figyelt kérdés

2015. márc. 30. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Én sehogy. Elég tisztességesen zabálok (magamhoz képest).


De a zsíros ételek könnyen eltelítenek, alacsony az inzulinválaszuk. Hétvégén csülkös körömpöri volt, én annyi burgonyát bírok hízás nélkül amennyit beleteszek, de nyilván lehet anélkül is csinálni és akkor nagyon szénhidrátszegény étel ez is.

2015. márc. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell keveset enni. Ehetsz rendesen, de tudnod kell hogy mit szabad és mit nem ahhoz hogy eredményt erj el. Én pl egy jó nagy adag zabkasaval reggelire szinte majdnem egész nap elvagyok, annyira megtelit és rengeteg energiát ad. Én fehér liszt helyett csak tönköly búza lisztet, rozslisztet és kókusz lisztet használok. Persze a szénhidrátokat kerülöm, csak nagyon keveset eszem ezekből is. Sok gyümölcs, zöldség, húsok, magvak. Cukor helyett mézet használok, vagy agave szirupot. Csak természetes dolgokat eszem, arra esküszöm. És persze mozgok is rendszeresen.
2015. márc. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szintiszoli123 ***** válasza:

Tápi már leírta.

Az én helyzetem annyival súlyosabb, hogy több keményítőt eszek. Sporttal "ellensúlyozom". Vagy inkább a keményítő ellensúlyozza a sportot.

Amikor szálkásítottam (= kevesebb keményítő+több mozgás), akkor sem éheztem, azért amit Tápi írt.

2015. márc. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!