Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Próbálok fogyókúrázni? 20/L

Próbálok fogyókúrázni? 20/L

Figyelt kérdés

Most jelenleg 173 cm vagyok és kb 98 kilo ( nem nagyon mérem magam) Úgy próbálok fogyni hogy 1100 kalóriát viszek be naponta mellette letettem a cukros üdítőkről semmi csak víz reggelire zab vagy zöldségek esetleg főtt tojás, ugyan ez vacsorára is, most két hete kezdtem nem nagyon merek mérlegre állni eddig soha nem zavart a kinézetem most elkezdett zavarni változtatni akarok csak a sok munka mellett nem nagyon van időm sem kedvem hogy tornázzak de legalább kicsi séta minden nap van és nem ülő munkát végzek. Valakinek valami tanács? Igazából nem nagy anyagi vonzatúakra gondoltam.

Előre is köszönöm a válaszokat



2015. jún. 17. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
1100 kcal 98 kilósan baromi kevés. 1600 körül kéne enned, és ahogy fogysz, úgy vinni lejjebb 1200-ig. És az alá NEM megyünk.
2015. jún. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ennyit adott ki a program hogy ennyit ehetek naponta nemtudom mit csináljak ffelidegesít ez az egész eddig nem zavart...
2015. jún. 17. 20:56
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne gyorsan akarj fogyni. Csináld úgy, hogy 1600, hetente-2 hetente csökkentsd 100-al.

1. voltam.

2015. jún. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
próbálsz
2015. jún. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is kegyetlenül keveset eszel. Én 70 kiló alá fogytam 2000-rel, kevés mozgással, OK, hogy van, akinek kevesebb kell és gyorsabban akar fogyni, de akkor is, 1100? Nem kicsit koplalás ennyi kilósan. Nem vagy éhes vagy gyenge? (Ha nem, attól még koplalsz, persze.)
2015. jún. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 1200 kcal-t eszem, de ez a minimum, ennél kevesebbet az a program amit én használok nem is ad ki. :) Egyébként én úgy fogytam 2 hónap alatt eddig közel 9 kg-ot, hogy egyszerűen számoltam a kalóriákat és kész. Nem szakadtam bele, ha szülinap volt és volt torta, akkor ettem belőle. Ha bármit megkívánok, megeszem, csak akkor máshol spórolok. Simán megeszem egy zacskó gumicukrot (bár tudom, hogy nem egészséges :D ) vagy egy fél zacskó chipset (azért annyit, mert többet nem kívánok), de akkor jobban figyelek, hogy mit eszem a többi étkezésre. Nem kell túlmisztifikálni a fogyást, persze jó dolog egészségesen táplálkozni, de egyszerűen számold, hogy kevesebb kalóriát vigyél be, mint amit feltételezhetően elégetsz, és kész. Nekem épp vizsgaidőszakom van, a világért sem mondanék le az édességről ilyenkor, mégis halad a fogyásom. És azért hetente mérd magad, hogy lásd, jól haladsz-e, vagy változtatnod kéne valamin.
2015. jún. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

nem igazán vagyok éhes mert próbálok gyakrabban enni kevesebb adagokat így könnyebb kibírni és még egyenlőre nem éprzem ezt sanyargatásnak, és érzem magamon hogy jobb a közérzetem mióta "egészségesebben" eszek


Köszönöm a válaszokat

2015. jún. 18. 21:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy éhes akkor nem kell tobbet enned én is 800 kalóriával fogytam heti 3 kiló körül és nem koplaltam ,a mozgás viszont nagyon fontos legalább napi fél órát próbálj beiktatni
2015. jún. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

legalább sétával megvan !

köszönöm a válaszodat !

2015. jún. 19. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!