Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 159 cm vagyok és 57-58 kg,...

159 cm vagyok és 57-58 kg, folyton próbálok valamit kezdeni az alakommal, fogyókúrázni, de már nagyon elegem van. Valaki segítség?

Figyelt kérdés
2015. jún. 10. 23:07
 1/8 anonim válasza:
Ismerős a helyzet. Szerintem edz egy héten 2-3-4 alkalommal (pl. Futás) és ne egyél sokat inkább csak a főbb étkezéseket tartsd be reggeli ebéd vacsora és egyél sok gyümölcsöt de nem lesz eredmény azonnal kell rá idő:)) amúgy hány éves vagy?
2015. jún. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
15
2015. jún. 10. 23:14
 3/8 anonim ***** válasza:

Jaja, 3 év után már nekem sincs nagy türelmem, igaz, én életmódot váltottam s maximum nem foglalkozom vele...

Node Rólad semmit nem tudni, hogyan segítsünk így? Most ajánlhatok módszereket, de nem tudhatom, az Neked jó-e, próbáltad-e már vagy hogy egyáltalán mi a gond, miért van eleged (unalmas, önsanyargató, vagy élvezetes, de fogyást nem hozó az étrended vagy mi van).

Szénhidrátcsökkentést és mozgást tudok ajánlani így vakon.

2015. jún. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Volt mikor minden nap futottam, meg úgy ettem, ahogy kellett mellé, de akkor is alig ment le rólam 1-2 kg hónapok alatt
2015. jún. 10. 23:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Sok gyümölcsöt speciel nem kell enni s van, akinek kifejezetten ellenjavallt. De a sok zöldséget ajánlom.
2015. jún. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha lassan fogytál, akkor nyilván kicsi volt a kalóriadeficit. De havi 2 kiló pazar, szinte sosem fogytam olyan gyorsan...
2015. jún. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

nekem kb így néz ki az étrendem:

Reggeli: gyümölcsjoghurt

Ebéd: Ez mindig más de amit gyakran eszem és még egészséges is az a kis kockákra vágott fűszeres csirkemell paradicsomsalival (Fetasajttal a legjobb)

Vacsora: Gyümisali

Ha emellett rendszeresen mozogsz nem lesz baj

2015. jún. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért gondolják sokan, hogy az ő egyedi kis étrendjük majd jó lesz egy idegennek. Ez nem így működik. (Attól még szimpatizálok azokkal, akik mernek este gyümölcsöt enni. Én is merek, teljes joggal.)

Egészen remek étrendek is meg tudnak bukni, ha nem passzolnak az adott személyhez. Néha sokáig kell keresgélni, hogy rátaláljunk a saját módszerünkre, ami jólesik és beválik.

2015. jún. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!