Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Van itt olyan nő aki beletörőd...

Van itt olyan nő aki beletörődött már a súlyába?

Figyelt kérdés

2015. jún. 26. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Nem. Csak azért is megmutatom mindenkinek, aki ezerszer a fejemhez vágta, hogy úgysem fogok lefogyni, hadd essen csak le az álluk. Nem adom meg nekik ezt az örömet. Illetve motivál az is, hogy szép, csinos ruhákat vehessek fel, szoknyákat, haspólókat, megforduljanak utánam, vonzó és kívánatos legyek. A legfontosabb pedig az, hogy én magam elégedett legyek, jól érezzem magam a bőrömben, legyen önbizalmam, szeressem a testem, ennél kevés fontosabb dolog van. Körülbelül 15 kilót kéne még leadnom, túl vagyok már húszon. Aztán jöhet az izomépítés, popsi, comb, has, kar, váll, alig várom.

21l

2015. jún. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

Nem, egy ember nem törődik bele a súlyába, hanem vagy javít rajta, vagy elfogadja.


Én elfogadtam a külsőmet. 16/L

2015. jún. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
külsejébe*
2015. jún. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én is elfogadtam magam :)
2015. jún. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Természetesen, miután lefogytam :)
2015. jún. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 R.RemediosB. válasza:
Nekem még javítanom kell rajta. 10 kilót minimum le szeretnék adni. Az első hozzászólóhoz hasonlóan én is meg akarom mutatni azoknak az embereknek, akik eddig kritizáltak, és nem hittek bennem, hogy igenis képes vagyok rá! És a súlyomhoz még önbizalomhiány is társul, szeretnék végre megváltozni. Testileg-lelkileg megújulni. Ez a legfőbb motivációm és természetesen az, hogy a jövőben egészségesebb életmódot tudjak folytatni :)
2015. jún. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

A súlyodat elfogadni nem más, mint egy számot tudomásul venni. A külsőddel megbarátkozni önbizalom kérdése. Az emberi sokszínűségbe beleférnek a soványok és a kövérek, ahogy a fiatalok és az öregek is.

A kérdés az, hogy el tudod-e fogadni a túlsúllyal járó egészségügyi kockázatokat.

A belső szerveid elzsírosodnak, ezért működésük romlik, lelassul az anyagcseréd, ami egyszerre hat ki az emésztő, valamint keringési rendszerre is. Ennek egyenes következménye a szív és érrendszeri, az emésztőrendszeri és mozgásszervi panaszok/megbetegedések.

Mindemellett szervezeted teljesítőképessége radikálisan csökken.

Ebbe bele tudsz törődni?

2015. júl. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én elfogadtam azt ahogy kinézek, mert ez van ezt kell szeretni. Senki kedvéért nem fogok fogyókúrázni, vagy egyáltalán megváltozni. Én jól érzem így msgam. Nem kell megváltoznom mások elvárásai miatt. És szerintem ez így van jól...
2015. júl. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!