Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Egy 13 éves lánynak hány...

Egy 13 éves lánynak hány kcal-ra van szüksége?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy egy 13 éves 163cm-es 54kg-os lánynak napi kb.hány kcalra van szüksége ha minden nap szobabiciklizek 50 percet és felülésezek 10 percet? tudom,hogy ilyen idősen még nem kellene ilyenekkel foglalkozni csak szeretnék egészséges életet élni és természetesen megfelelően fejlődeni is :)
2015. jún. 30. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
2015. jún. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
44%
15 128 435-6 :)
2015. jún. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is foglalkoznék vele, csak nem akarsz számolni? Az macerás és logikusabbnak tartom az "igény szerinti etetést", ahol eszem, ha éhes vagyok, persze jó ételeket. Nem is mindig ugyanannyit igényel a test s vannak egyéni különbségek is. 2000 kcal lenne a kósza tippem, de tényleg nem mindenkinek ugyanannyi kell ilyen paraméterek esetén sem.
2015. jún. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!