Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha napi 1000kcal viszek be es...

Ha napi 1000kcal viszek be es kb.1500kcal egetek el akkor 1nap mennyit fogyok? Es mennyi ido be telne h 1kg-t leagjak?

Figyelt kérdés
174cm és 67kg vagyok.

2015. júl. 1. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
1500kcal -t égetsz? Megnézném azt..
2015. júl. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elsö:Már maga az, hoyg a kérdezö életben van (ver a szive, lélegzik, fenntartja a testhömérsékletét) minimum 1300-1500 kcal-t igényel. És akkor még csak fekszik az ágyában - szóval annyira nem lehetlen a dolog...
2015. júl. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Oooké, ha te mondod.. :)
2015. júl. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is arra gondoltam, amire a második :) Persze le is lehet mozogni ennyit, nincs ebben semmi különös, még ha az átlag nem ennyit szokott, de megoldható. Állóképességi sportolóknak pedig még sokkal több megy. Étrend s egyebek kérdése, hogy ekkora bevitellel is meg tudják-e csinálni akár egy napig is... Nekem nem menne, ketogén diéta mellett sem, pedig ott elég könnyen mozgósítja a test a zsírtartalékot. De nem működöm ennyi evéssel.


Kérdező, ha a mozgás 1500 kcal, akkor csak a számok szerint vagy fél kilót fogynál naponta, de a testnek megvannak a maga korlátai, nem tud akármilyen gyorsan zsírt bontani, nem hajlandó dolgozni, ha nem adsz neki eleget enni intenzív edzés mellett... Szóval tuti nem fogynál napi fél kilót, zsírból semmiképp. S valószínűleg nem bírnád sokáig.

2015. júl. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocs, rosszul írtam, napi... nem számolom ki, 30 deka? A puszta számolás szerint.
2015. júl. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amennyiben pontosan tarthatók a leírt adatok, akkor kb. 2 hét alatt lemegy 1 kg. A napi fogyás ebből matematikailag kiszámítható, de ez egy biológiai rendszer, amely nagy ingadozásokkal működik és a testsúlyt 1 liter víz megivása is 1 kg-mal növeli, miközben kalóriabevitel nem történt.
2015. júl. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

en nekem 1800 kaloriat eget el a testem naponta csak ugy

szoval lehetséges

elvileg 1 hét alatt leadhatsz 1 kg-t de ahhoz nem eleg -500 kaloria

ha jol szamolom akkor fél kg-t fogyhatsz 1 hét alatt

elvileg 7000 kaloria az 1kg ha jol tudom

2015. júl. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!