Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha te kalória mínuszban vagy...

Ha te kalória mínuszban vagy azért mert sportolsz és így fogysz, ha abbahagyod a sportot visszahízol?

Figyelt kérdés

2015. júl. 28. 10:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól függ. Én nem híznék, mert nem ennék kalóriatöbbletben. Ez egy automatikus dolog nálam, ráadásul a kalóriaégetésem kicsit követi a bevitelt, többet használok, ha több van, plusz másnap jó eséllyel kevésbé is vagyok éhes, így egy dupla kalóriás naptól sem hízom. Stagnáló típus vagyok, szerencsére a termodinamika törvényeit követi a testem, így fogyni azért megy, ha odateszem magam.


De ha egyszer sikerül elkezdenem a több mozgást, nem áll szándékomban abbahagyni, amíg élek. Egészséges, aktív akarok lenni 80 év múlva is, én ilyen.

2015. júl. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha azért fogytál, mert mozogtál, majd abbahagyod de az étkezés marad, akkor későbbiekben visszahízol.
2015. júl. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!