Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Csajok aki 600-800 kalóriákat...

Csajok aki 600-800 kalóriákat evett diétája idején ti miket ettetek és hány kilóról indultatok?

Figyelt kérdés
Meddig bírtátok és mennyit fogytatok?

2015. júl. 28. 06:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Akik felnőttként ennyit esznek, azok nem normálisak. Még az 1000 is kevés hosszú távon. Bár, az orvosoknak is meg kell élni valamiből.

Azt pedig sosem értettem, hogy miért rövid idő alatt akarja mindenki leadni a 20-40 kilókat, amikor felzabálni sem egy hónapig tartott.

2015. júl. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Én már mindent próbáltam csak ezt nem, nagyon el vagyok keseredve hogy több mint fél éve határoztam el magam hogy leadok 15 kilót és sajnos nem megy.

Eltelik 2-3 hét amíg komolyan kalóriákat számolgatok ahol becsúszik 2-3 nap ami 2000 kalória körüli.

És ha kemény diéta ha laza mindég jön egy idő után a falásroham és ha keveset ha sokat ha gyors ha lassan fogytam vissza is jön pár nap alatt,pedig most s 1600 kalóriákat ettem, és mégis.

Van rajtam bőven felesleg, bár nem egy lehetetlen de már 2 hónapja nem akar mozdulni a mérleg mindig vissza áll a 64-65 kilóra.

Azt se mondhatni hogy nem ettem fehérjét mert szinte csak fehérjét és zsírt ettem.

Valószínűleg szénhidrát hiányom lehet egy idő után.

Elég alacsony vagyok csak 160 cm de a felesleg nagy része a csípőmön seggemen a hasamon helyezkedik el tipikus körte alkat vagyok.

Arra is gondoltam hogy egész nap megállás nélkül kéne edzeni vagy csinálni olyat amiben nem tudok leülni, pl sétálós, állós munka, csak attól félnék ha le is megy vele a súly valószínűleg ha abbahagynám a lótifutit vissza is jönne minden.

Az a baj velem hogy túl gyakran eszem és kalóriadúsakat, valószínűleg az anyagcserém is lelassult már.

Sosem tornáztam rendszeresen, volt egy év mikor naponta 2 és fél órát kerékpároztam összesen de azt munkahelyemből kifolyólag az út volt ennyi idő.

Segítsetek megoldást találni.

Most reggelre tervezek egy 2*25 perces sétát mert mennem kell valahova, utána tornáznék még 45 percet az interneten lenézett videók közül.

Mit tehetek még?

2015. júl. 28. 07:49
 3/10 anonim ***** válasza:
5%

Én 500 körül eszem:

- korai ebédre teljesen natúr (nem liszttel!) csirkemell pirítva - zsiradék nélkül, ez kb. 100 gramm. Szintén kb. 100-120 gramm sima sós vízgőz felett párolt mexikói zöldségkeverék és kb. 150 gramm cukormentes vegyes savanyúság.

- délután kb. 200 gramm görögdinnye felkockázva, és hozzá egy fél alma szintén felkockázva.


Ezek minden nap, és akkor néha jön hozzá reggel egy kifli kis lekvárral vagy májkrémmel vagy felvágottal (ha korán kelek, vagy el kell mennem, és nem tudok korán ebédelni), illetve délután néha fagyi. :)

2015. júl. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Szia én 63ról indúltam és 50 a cél most pedig 52 vagyok és teljesen eltűnt róllam minden háj a hasam nagyon szép lapos csak a combomról kell még fogynom egy picit ! Nyár elején kezdtem a diétát én is 400-900 kalóriáig eszek ( azért a 900 gyakoribb :D ) külön sportolni nem szoktam de egésznap a strandon vagyok és ott röpizünk meg ilyesmi , itt a tegnapi menüm :

-reggeli : görögdinnye ( 50 kalória )

-ebéd : heinz chilis bab ( 230 kalória )

-uzsonna : áfonya ( 100 kalória )

-vacsora : cukormentes eperlekvártal elkevert görög joghurt ( 200 kalória )

A mennyiséget nem nagyon szoktam számolni de szerintem nem is kell , addig egyél amíg jól nem laksz

2015. júl. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
utolso ha nem szamolod a mennyiseget akkor honnand tudod hogy mennyi kaloria? jo nagy hulyeseg, akkor az egesz csak cca es nem pontos
2015. júl. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem vagytok éhesek ilyen kevés ételtől?
2015. júl. 28. 09:38
 7/10 A kérdező kommentje:

Most mértem magam megbízható helyen 64 kiló voltam éhgyomorra nagy wc után.

Ruhástól cipőstől, de az kb csak fél kg mínusz.

Akkor 63,5 kg lehetek.

De itthon is mértem magam a digitális mérlegemen , igaz hogy szőnyegen és alatta fa padló van de sajnos még nem találtam meg a megfelelő helyet ahol mérhetném magam, ugyanis kisgyerek miatt a szekrény tetején vagyok kénytelen tárolni a mérleget ha nem akarom hogy összetörjön.

65,1 kg-ot mért a mérlegem és akkor még nagy wc-n sem voltam még.

De nem hinném hogy másfél kilónyit pottyantottam volna ki.

Ahol voltam ott megkérdezte tőlem egy emberke hogy diétázom? Mert ő vékonyabbnak lát.

Kb 2 havonta szokott látni 1 szer.

2015. júl. 28. 09:47
 8/10 anonim ***** válasza:
4es vagyok , ez nem pontos de biztosan 400-900ig van és nekem ez a lényeg , amúgy nem szoktam éhes lenni
2015. júl. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bár nem hozzám szóltál (én 1300 alá se mehetek, a testem nem tűri, okos test, mit mondjak), pár gondolatom azért van.


Pedig jónak tűnik, amit csinálsz, kérdező, talán több mozgás kellene s olyan fajták, amik a leginkább pörgetik az anyagcserét? A szinte csak fehérje és zsír a lehető legjobb fogyáshoz (illetve biztos van, aki csak belefásulna, sokfélék vagyunk), illetve attól függ, milyen arányban eszed őket. Leírnád, hogyan próbáltál fogyni, milyen étrend mellett?

Nem vagy nagydarab, 2000 bizonyára Neked is sok fogyáshoz, hanem mozogsz eleget, nálam ez már súlytartó szint mozgás nélkül (163/62), pedig milyen jó volt ennyivel fogyni, ez már mennyiség, ennyivel már megvagyok. Alatta trükkös, de azért megoldható, vannak tippjeim szénhidrátszegény stílushoz, no persze megint csak embere válogatja, mi jön be neki, de azért a fehérje, zsír, térfogatnak zöldség elég jó, élvezetes, laktató kombó 2000 kcal alatt is. Van, akinél az időzítés s a mennyiség elosztása alap, én kegyetlenül éheznék sok kicsi étkezéssel... Nekem egyszerre sok kell, de utána sokáig nem éhezem meg, főleg, ha jól helyezem el időben a nagy étkezésemet.

Vagyunk páran, akinek látványosan szembe kell menniük a szokásos szabályokkal ;)


A többiek cukros koplalását nehogy leutánozd. Ha valaki alig eszik, akkor különösen fontossá válik a megfelelő tápanyagok bevitele s a laktatóbb ételek fogyasztása. Szénhidrát nem sok fér bele, az is legyen nyers zöldség.


Ha már ott tartanék, hogy koplalásra gondolok, akkor még én is rávenném a lusta fejem extra mozgásra. Azzal sokkal jobban lehet mélyíteni a deficitet, élvezetesebben és biztonságosabban, mint a koplalással.

2015. júl. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Én már 1700 kalóriával súlyt tartok szerintem.

Köszönhetem annak hogy eddig nem sportoltam semmit.

De ma nekiálltam és eddig 1 óra 40 perc egyenletes mozgásból állt.

Még estefele elmegyek 20 percre sétálni.

Ma még teszek veszek, pakolászok.

Ma eddig ettem 2 szelet fehér kenyeret kolbász zsírral vékonyan.

2 falat sült füstölt kolbászt.

20 dkg petrezselymes főtt krumplit.

3 fasírtot 15 dkg.

250 gramm uborka

200 gramm paradicsom

50 gramm paprika

Ezekből még több mint fele megvan az uborka, paradicsom, paprikából, és a krumpliból és a fasírtból másfél db.

Ma még szerettem volna enni túrót.

2015. júl. 28. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!