Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » A krumpli hizlal ha kalória...

A krumpli hizlal ha kalória kereten belül eszünk belőle?

Figyelt kérdés

2015. aug. 10. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem akkor nem.A hízás csak a kaloriakerettol fugg esaz emésztés gyorsaságan...mas kerdes hogy hamarabb éhes leszel tole...
2015. aug. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

És mivel magyarázható az ha én túrós süteményt ettem házit és másnapra a súlyom ugyanannyi volt mint előzőnap tehát megállt a fogyás, még 1 nap süti nap volt kalória kereten belül másnapra 1 kilóval voltam nehezebb?

Miért?

Meg kötötte a vizet?

2015. aug. 10. 18:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet napi szinten követni a súlyváltozást, heti 1-2 mérés elég.
2015. aug. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Naponta mérni baromság.
2015. aug. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Miért?
2015. aug. 10. 20:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Azert mert sok minden befolyásolja...reggel vagy este merted,voltal e wc-n elotte...ha no vagy akkor mega ciklus napjai is befolyásolják mininalisan
2015. aug. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én azért nem szeretem magam mérni hetente 1 szer mert volt már rá példa hogy akkor mértem mikor több voltam 2-3 kilóval és azt hittem híztam és kudarcként éltem meg.

Így meg napról napra látom hogy mitől ingadozik a súlyom.

És jól esik ha látom hogy ha naponta esetleg 10-20 dkg-al kevesebbet mutat a mérleg erőt az a következő naphoz.

2015. aug. 11. 07:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez világos, hogy te ezért szereted de azoknak a méréseknek 80%-a fals eredmény, ekkora bizonytalanság mellett feleselges és kb lehetetlen, csak pszichésen működik a dolog...
2015. aug. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!