Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez evészavar lenne?

Ez evészavar lenne?

Figyelt kérdés
Már több, mint két hete nem eszek rendesen, koplalok. Van amikor teleeszem magam, olyankor szörnyen bűntudatom van, ezért hánytatom magam. -3kg ment csak le rólam két hét alatt. Most 47kg vagyok, nagyon alacsony, 150cm. Úgy érzem, hogy egy disznó vagyok. Mondták, hogy sokat fogytam, de én nem látom. Ha tükörbe nézek csak egy disznót látok. Utálom magam.
2015. aug. 17. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, az. Menj orvoshoz. Nem vagy disznó. Ebbe belehalhatsz. Az a 3 kg pedig valószínűleg a beleid tartalma plusz az izom amit elvesztettél, a zsírtartalékodhoz még hozzá sem nyúlt a szervezeted. Azért lett laposabb a hasad, mert üresek a beleid, nem foglalják a helyet.
2015. aug. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. A koplalás, a falás, a hánytatás, az irreális célok (két hét alatt 3 kg nem egészséges egyáltalán). Ezek mind-mind az evészavarra utalnak.
2015. aug. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bulémia. De van, aki élvezi ezt.
2015. aug. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az.
2015. aug. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Anorexia és Bulimia kombó, ez csak rosszabb lesz.
2015. aug. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!