Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Valaki fogyott már le kenyérrel?

Valaki fogyott már le kenyérrel?

Figyelt kérdés

2 napja mióta kenyér félét eszem, az az zsemlét azóta tudom tartani a kalóriakeretemet és kevesbé kívánom a cukros dolgokat ami ugye kalóriabomba és végre jól is lakom.

Mi erről a véleményetek?

Tegnap 3 zsemle , ma 2 zsemle.



2015. szept. 2. 14:45
 1/8 A kérdező kommentje:

Persze nem csak 2-3 zsemlén vagyok egész nap.

Ennyi csak a kenyér féleség.

2015. szept. 2. 14:48
 2/8 anonim ***** válasza:

Úgy érted, hogy korábban semmi kenyérfélét nem ettél?

Szerintem teljesen logikus és jó, amit csinálsz. Én sem zárok ki semmi sem teljesen. Az nem normális.

Mindent eszem, "csak" az arányokra és az adagokra figyelek.

Rajtam 7 kg felesleg volt és lement mind 3 hónap alatt, úgy hogy egyáltalán nem szenvedtem.

2015. szept. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindenképpen jó, hogy csökkented a pékáruk mennyiségét, mert a túl sok ch sose jó.

Mivel ami kcal-t eddig túl sok kenyérfélével vittél be, attól érezhetted magad úgy, hogy sose laksz jól. Mert a gyorsan felszívódó ch-tól ingadozhatott a vércukrod. Ezért kívántál több cukros dolgot.

Feltételezem most ehelyett inkább fehérje félékkel és zöldségekkel, gyümölcsökkel laksz jól, ezért szinten tudod tartani a vércukrodat, és ez az oka amiért nem sóvárogsz abcukor után.

2015. szept. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
jav: a cukor után.
2015. szept. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Ne haragudj, félre értettem. Úgy olvastam, hogy ,,2 napja mióta a kenyér felét eszem"-Tehát azt hittem, hogy fele mennyiséget, mint eddig. Akkor vissza az egész, bocsi.
2015. szept. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez esetben viszont az lehet az oka, hogy nem kívánod a cukros dolgokat, hogy a zsemlével beviszed azt a ch mennyiséget amire szükséged van. Lehet fogyni így, ha mértékkel eszed. Azt neked kell kitapasztalnod mennyit szabad enned ilyesmit, amitől még lefele megy a súlyod. És az sem mindegy mikor eszed.

Én pl. ha a nap első felében be is kajálok ch.-ból (gondolj itt tésztafélére is, rizsre, mindenre ami nem a legdiétásabb) és este már csak egy kis csirkemell, zöldséggel, vagy túró, stb, akkor szuperül mennek lefelé a kilók.

2015. szept. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon sokat diétáztam az elmúlt 8 hónapban.

Eredetileg már régen le kellett volna fogynom 15-20 kilót.

És most is ott tartok ahol elindultam.

A leghosszabb idő amit minden nap felirkáltam a kalóriabázis oldalra az 2 hónap volt.

És kimaradoztak utána napok , 2-3 hét is.

Azt tudom hogy a 2 hónap alatt 1000-2600 kalóriáig ettem.

Valószínűleg ennek köszönhetem hogy tartottam a súlyom és nem híztam.

Egyébként 4 kiló volt a maximum amit lefogytam , de már vissza is jött régen.

1-2 hétig bírtam cukor és kenyér nélkül, mindig feladtam.

Utána 2 napig csak azt ettem amit nem ehettem.

Most jól érzem magam, nincs émelygés, az éhség sem olyan mint akkor.

Lehet hogy be fog válni.

2015. szept. 2. 15:18
 8/8 anonim ***** válasza:

Inkább ez, mint a cukor, bár a gluténmentes keményítőt sokkal jobbnak tartom.

Sokfélék vagyunk, csináld azt, ami Neked jó és beválik. Van, aki remekül fogy szénhidráttal, másokat lenyom és éhessé tesz a tömény szénhidrát, mint amilyen a gabona is.

2015. szept. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!