Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hány gramm ételt ettél meg ma...

Hány gramm ételt ettél meg ma és mit hány kiló vagy?

Figyelt kérdés

2015. szept. 2. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
15000 grammot és 72 kilo vok
2015. szept. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez már vicc hogy ilyen silány kérdéseket találnak ki a fizetett kérdés írók. legalább valami normálisat találnál ki hogy ne legyen kamú szaga a dolognak. ez az oldal is lepusztult már.
2015. szept. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Dehogyis, ez új kérdés, évek óta vagyok itt és ilyenre nem emlékszem, persze minden kérdést még én sem olvastam.


1070g, a pici párolgást nem számítva, az italom szilárd részét viszont igen.

Azt hiszem, ez tipikus, de 250g és 3000g között szerintem volt már minden.


Most soroljam fel, mit ettem? OK, ma végülis egyszerű voltam.

Sok-sok magropogóst, sült uborkahéjat, tükörtojást, tojástejet, paradicsomos grillszószt, nyers zöldségeket, a kalóriabevitelem közel felét pedig magpite tette ki mazsolakrémmel és körtével, málnával.

Meg is szaladt a ch, 48g, de 1500 kcal mellett ez nekem megfelel.

63-64 kg lehetek most, rég mértem. Majd ha visszamegyek a szokásos 62 kilóra, csak mostanában mindig túl szénhidrátosan ettem ahhoz és több bennem a víz.

2015. szept. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Grammra pontosan nem tuti, hogy meg tudom neked mondani, de úgy kb...

140 g magvakkal szórt tk. baguette, 80 g mozzarella, 100 g kktélparadicsom, 50 g zöldpaprika

6 db kisebb szilva (most ezt nem tudom hány g)

2 db közepes alma

egy kis tányér (féladagnyi) rizseshús light (magam csináltam, sovány pulykahússal, minimális olajjal).

Egy marék dió.

Egy fürt szőlő.

egy adagnyi fetás paradicsomsaláta.

Ja és amit nagyon nem kellett volna: Megittam 5 dl 100% almalevet, viszont ami jó én ma és minden nap több, mint 2-2,5 liter vizet megiszom.


Lehet kicsit soknak tűnik, de higgyétek el, én ettől általában inkább fogyok már, mint, hogy hízzak. Pedig ne egy 100 kilós nagydarab pocakos emberkére gondoljatok...

Egy 173 centis 60 kilós 21 éves lány vagyok.

Úgy képzeljétek, hogy a nyáron ennél sokkal durvább kajákat zabáltam be, ezért fel is jött rám egy kis plusz. A nyár elején 57 voltam, és most az a célom, hogy ezt újra visszanyerjem.

Megyek is edzeni.

2015. szept. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!