Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 78kg vagyok,170cm,14éves...

78kg vagyok,170cm,14éves lány. Most kezdtem a fogyót, de j9 lenne ha hallanék vmi kritikát az étrendről. Mit változtassak? Mi az ami jó? Ilyenek.20 kilótól szeretnék megszabadulni hosszútávon

Figyelt kérdés

Reggeli: kb 7kor 1cerbona

Uzsi: kb 10kor 1 alma

Ebéd: 2körül menza

Vacsi 5kor meleg étel


2015. szept. 2. 16:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A reformok miatt a menzakaja pont túl kevéssé zsíros manapság, inkább túl szénhidrátos, nem? No mindegy, bizonyára nem ideális étel kicsit sem, de az idő és kényelem nagy úr, az biztos.


800-1000 kcal és félmaratonra készülsz? Nem jó, én aggódnék az izmaimért. Én valamivel többet ennék ennél.

S nem tudom, Neked hogyan jó, Te érzed, de az a 2 kis semmi szénhidrátos evés csak megbizergálja az inzulint, jó az valamire? :D Aminosavat sem ad meg semmit.

Az nem gond, hogy vacsora és a következő normális étkezés között sok idő telik el, a testnek megfelel, csak bírd jól. Nekem pont az ideális, hogy szinte vagy konkrétan semmit nem eszem akár 19 órán át, sokan vagyunk vele így.

2015. szept. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

A reggeli cerbona megdobja az inzulinod és éhes leszel tőle ( nem az első pár napban, hanem egy idő után mikor már észbe kapott a szervezeted és raktározni akar). Az alma éhgyomorra csak arra jó, hogy jó kis gyomorsavat csináljon és szénhidrátéhséged legyen tőle.


A reggeli lehetne nyugodtan zabkása vízben főzve, édesítővel/mézzel magvakkal vagy ha nem szereted joghurt és abba pár kanál zab, magok, gyümölcsök. Így nem is kell tizórai mert nem leszel éhes tőle, de ha mégis akkor pár szem mandula jól jöhet vagy valami kevésbé savas gyümölcs.


A menzai ebéddel nem tudsz mit kezdeni, az van amit adnak. Ha van hús inkább azt edd meg ,köretből keveset.

A vacsinál növeld kicsit a fehérjét mert le fog épülni az izmod. Egyébként meg sportolsz valamit? Mert anélkül nem fog menni hosszútávon.

2015. szept. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
fogd az időre a hülyeségeid REGGEL 30PERC ALATT CSINÁLOK MEG MAGAMNAK ELŐRE 2 NAPI KAJÁT RIZS CSIRKE ÉRDEKES NEM?
2015. szept. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Első hónapban heti 10km-t futok, utána szépen lassan felnövelem heti 20-30-40re. Ezen kívül heti 2 edzés(kempo) plusz egy tánc. Meg persz 5 tesi, de az nem sokat számít...
2015. szept. 3. 16:49
 15/16 A kérdező kommentje:
Kiderült, h a menzát csak jövő hónaptól tudom lemondani. De a vacsit magamnak csinálom, és úgy döntöttem, hogy megváltoztatom a sorrendet. Reggelire eszem a vacsit, aztán marad az alma, ebéd is marad, vacsi pedig cerbona. (lehet h még beiktatok egy salit délutánra) Ez így már jó, nem?
2015. szept. 3. 16:52
 16/16 anonim ***** válasza:
Cerbona?? Miből gondolod, hogy egészséges? Csak mert a csomagoláson gyümölcsök vannak?? Hajítsd el a fenébe és egyél inkább natúr joghurtot vagy egy lightos salátát tojással öntet nélkül.
2015. szept. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!