Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 500-800 kalória közt enni...

500-800 kalória közt enni hosszútávon nagyon egészségtelen?

Figyelt kérdés

Kb. 3 hete csinálom, és jól érzem magam. Heti 3-szor eszek kb. 500-550-et, a többi napokon 700-800 körül valahol. Nem éheztetem magam, nem vagyok éhes. Igazából egy betegség miatt kezdődött, amikor iszonyat hányingerem volt, de valahogy 'rászoktam' (még most is tart, viszont nem minden nap, de már akkor sem eszem sokat amikor épp nincs hányingerem).

Ebből hosszútávon bajom nem lehet ugye? Ha számít, akkor fogytam 15 kilót, de azt úgy, hogy 1200 kalória körül ettem, ha sportoltam akkor 1500.


16/L



2014. márc. 25. 17:48
 1/8 anonim válasza:
100%
Igen... az nagyjából a negyede a szükséges bevitelnek. Azért van 2000-re belőve, mert annyira lettünk "tervezve"...
2014. márc. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés ez a kalóriamennyiség.

Lehet belőle bajod hosszabb távon: pl. hazavágod az anyagcseréd.

2014. márc. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
NAGYON, azonnal hagyd abba!!!
2014. márc. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
0%
pfffffffffffffffffffffffff te aztán kurv*ra értesz a sporthoz meg az edzéshez... h*lye kis k**va.
2014. márc. 26. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hosszútávon nagyon egészségtelen? igen az!


A tested "uzemanyaggal" mukodik, mint peldaul az apukad autoja benzinnel, vagy a mamad kandalloja tuzifaval.

A testednek az uzemanyagot jo esetben kajaval adod meg.


Ha nem eszel, akkor a tested kenytelen lesz mast "elegetni" hogy energiahoz jusson.


Tudod mit a legkonnyebb elegetni? Az izmot!!!! A tested, ha nem adsz neki kajat, elkezdi lebontani az izmaidat. Fogysz persze, a merleg kevesebbet mutat, de keptelen vagy megcsinalni egy normalis fekvotamaszt vagy nehany komolyabb felulest, vagy 15 gyors guggolast (anelkul hogy elszedulnel) mert nincs rajtad izom!


Megsugom, a szived is izombol van!


Nem art ezen elgondolkozni mikor ilyen baromsagokat csinalsz mint napi 500 kaloria.... Amugy honnan veszed ezt a szamot? Mered? Vagy csak ugy tippelsz?

2014. márc. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A legtöbbször olyat eszek, amit nem kell mérni, mert mondjuk egy szelet valami, és rá van írva, vagy pedig egy darab valami (kifli, mandarin, paprika stb.). Ha mégis nagyon ritkán olyat ennék, ami nem darab/zacskó/szelet akkor nem kell mérnem, mivel régen mértem mérleggel, most már tudom, hogy mi miből mennyi, de ez tényleg ritkán fordul elő.
2014. márc. 27. 20:02
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor is baromsag amit csinalsz, es veszelyes. Foleg ilyen korban, hisz meg fejlodesben vagy.


Nagyon kellemes szivugyi, hormonalis, egyeb hasonlo kedves betegsegeket lehet osszeszedni. Persze nem most, majd 30as 40es eveidben es majd csodalkozol, hogy miert?


Arrol nem beszelve, hogy veszitesz izmot, felszedsz zsirt es ugy fogsz kinezni mint egy telibeszart buvarruha :(

2014. márc. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha ennyire keveset eszel nagyon megzavarod az anyagcserédet.a szerezetedet 3 hete sokkban tartod vissza fogod rántani a leadott kilókat kamatostól.ez az egyik.a másik, h sem az idegrendszernek nem tesz jot az alapanyagcseréd egyénenként függ de kb egy 4évesnek.ennyi.és a kifli miféle tápanyag ..?? Sürgősen kezdj el visszaállni egészséges alrernativakra es agyobb kaloria bevitelre mert odavagsz magadnak de csúnyán
2014. ápr. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!