Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Pénteken nagy utazásban lesz...

Pénteken nagy utazásban lesz részem, mi tevő legyek? (tobb lent)

Figyelt kérdés
Szóval, pénteken Budapestre utazunk vonattal, ami több, mint 3 órás út lesz. Tudni kell rólam, hogy a fogyokuram során nem dobtam el magamtól teljes mértékben a kenyér féléket, így arra gondoltam, hogy csinalok toast kenyérből szendvicseket az útra. (Csirkemellsonka, mozzarella, zöldség) + light kakaót viszek magammal. Viszont páromnak említettem, hogy nem ettem még KFC-Ben, ő pedig kijelentette, hogy akkor ott fogunk enni. Ő eleve nem nézi jó szemmel, úgy hívja "fogyókúrás sz*arság", de csak azért mert nem szoktam vele egyutt étkezni. (Ami azt takarja, hogy este 10 után jön meg a melóból, rantott hús, chips, csoki...) nem tudom mi tévő legyek! Könnyen csabitasba tudok esni, főleg hogy az út biztos teljesen kiszív, de nem akarok visszahízni. Mit tanácsoltok? Vigyek magammal "ebédet" is? Vagy pedig kérjek a kfcben kaposztasalit?
2015. szept. 9. 15:43
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Egyenként az étkezésem egy nap így néz ki:

Reggeli: meleg szendvics, parizsivel, sajttal és epres ital.

Ebéd: csirkehús(salival vagy magában ketchuppal)

Vacsora: mozzarella saláta


Nem vagyok az a típus aki a szendvicset és a cukrot teljes mértékben megvonja magától, hanem mérték.

2015. szept. 9. 15:46
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
3 óra nem a világ, otthon 3 óránként eszel?
2015. szept. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
egy alaklom miatt nem fogsz visszahízni
2015. szept. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem 3 óránként, egésznapos túra lesz! Este érnénk haza!
2015. szept. 9. 16:16
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
egyél otthon zabkását, vagy valami kiadósabbat, tízóraira vigyél gyümölcsöt, vagy jó lesz a kakaó, ebédre meg ehetsz a kfc-ben. a káposztasali is majonézes, tehát nem fogyókúrás.. válassz tortillás dolgot, most vannak ezek a grillezett csirkemelles dolgok ott. Bár az én igazi kedvencem a twister. Egy alkalomtól nem fogsz hízni, főleg ha sokat mászkáltok is.
2015. szept. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ja, hogy majonézes... :( csak gyorsan átfutottam a termékeket, és az tűnt a "legegészségesebbnek". Bár párom megrögzött, hogy ilyen xxl dobozt akar, de nem rajongok az ötletért. Köszönöm a tanácsot! :)
2015. szept. 9. 16:43
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell túlparázni a dolgot - nyugodtan rendelhet XXL-es adagot :-) Jól írták, ha egész nap mentek akkor úgyis lemozogjátok és 1 nap nem probléma. Én úgy fogytam fél év alatt 10 kilót, hogy még császárszalonnát is ettem :D (paradicsommal, uborkával, paprikával :-)
2015. szept. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Gratulálok utolsó! :) az a helyzet, hogy amikor kicsit elengedtem magam evésileg rámtör az erős bűntudat.(amikor családi kajálások vannak) na igen, de olyankor olyan jól tud esni!:)
2015. szept. 9. 18:43
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Párizsi, peres ital, ketchup.... ezektől fogyni nem fogsz az is biztos. Teljesen mindegy mit rendelsz a kfcben, kb egy szinten lesz az eddigi étkezéseiddel...
2015. szept. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Könyörgöm! Nem fogyok? Akkor hogy ment le 5 kg? És nem, nem koplalással. Ne mondja meg nekem senki, milyen fogyokurat kövessek, ha csak eltiltom magam a dolgoktól, nem lesz jobb.
2015. szept. 9. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!