Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Pénteken nagy utazásban lesz...

Pénteken nagy utazásban lesz részem, mi tevő legyek? (tobb lent)

Figyelt kérdés
Szóval, pénteken Budapestre utazunk vonattal, ami több, mint 3 órás út lesz. Tudni kell rólam, hogy a fogyokuram során nem dobtam el magamtól teljes mértékben a kenyér féléket, így arra gondoltam, hogy csinalok toast kenyérből szendvicseket az útra. (Csirkemellsonka, mozzarella, zöldség) + light kakaót viszek magammal. Viszont páromnak említettem, hogy nem ettem még KFC-Ben, ő pedig kijelentette, hogy akkor ott fogunk enni. Ő eleve nem nézi jó szemmel, úgy hívja "fogyókúrás sz*arság", de csak azért mert nem szoktam vele egyutt étkezni. (Ami azt takarja, hogy este 10 után jön meg a melóból, rantott hús, chips, csoki...) nem tudom mi tévő legyek! Könnyen csabitasba tudok esni, főleg hogy az út biztos teljesen kiszív, de nem akarok visszahízni. Mit tanácsoltok? Vigyek magammal "ebédet" is? Vagy pedig kérjek a kfcben kaposztasalit?
2015. szept. 9. 15:43
1 2
 11/17 anonim válasza:
100%
Ilyen étkezés mellett akár egy dupla Mekis menüt is betolhatsz, tökmindegy lesz :D
2015. szept. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

7-es vagyok, köszi :-)

Családi kajálás... bizony, azok jók tudnak lenni... :-) Épp tegnap rendeztünk egy ilyent: rántott csirke, rántott gomba, krumplipüré.

Ilyenkor ne bűntudatod legyen, hanem arra koncentrálj, hogy másnap "lemínuszold" az előző napot, azaz kevés szénhidrát. És ne egyél sok toast kenyeret, péksütit. Inkább zabpehely, kukoricapehely, müzli, puffasztott rizs.

pl. Ma reggelire sült virslit ettem 3 tojással, 1 szelet kenyérrel. Ebédre semmit, mert dolgoztam fizikai munkát, most pedig 1 kiflit eszem a pohár tejföllel. Éjszaka meg csak nem halok éhen :D

2015. szept. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem értem mások miért kötnek bele abba, ha nem vonunk meg magunktól mindent! :(
2015. szept. 9. 19:25
 14/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne izgasd magad, a táplálkozás sokaknál olyan, mint a bigott vallásosság, plusz majdnem mindenki meg akarja mondani a tutit, az Egy Igaz Utat... A tolerancia sem valami magas szintű e téren. Ezt általánosan mondom, nem a hozzászólások alapján.


Viszont nehéz lesz egyértelmű választ kapni, Neked kellene döntened.

Én nem kfc-znék, de nekem elég egyéni étrendem van.

Ha mégis extrém módon kilengek, nem szoktam izgatni magam, max. aznap nem fogyok (viszont lenyom a kilengés, nem esik jól, így igyekszem elkerülni).

Mindig viszek magammal úti ételt, hátha nem lesz nekem megfelelő, ez azért hasznos, akkor is, ha eszel valamit, de azzal nem laksz jól (káposztasaláta majonézzel, nos, ez elég visszafogott még fogyáskor is).

A legtöbben igyekeznek megfelelő ételt választani ilyenkor az adott helyen, szoktak lenni azért lehetőségek, hacsak nem extrém fura az étrendek, erre rájön a vitt étel, így nem lesz gond.

A csábítás más kérdés, de azzal nem tudunk mit csinálni, vigyél ételt, az csökkenti, s határozd el magad, hogy nem eszel akármit, amit megkívánsz (már ha ez zavarna egy alkalomnál is). Rajtad múlik...

2015. szept. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Arról van szó, hogy a jelenlegi étrended hasonlóan "szemét" kajákból áll, mint amit a KFC-ben lehet kapni.

Tehát ha megtartod a mennyiséget, akkor nem lesz érdemi változás.


De ha hosszú távon akarsz egészséges lenni és jól kinézni, akkor változtatnod kellene az életmódodon, ami nem a koplalást jelenti, hanem minőségi étrendet és sportot.

2015. szept. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Krisz85 ***** válasza:

majd idővel rájössz, hogy aki nem támogad bármilyen törekvésedben az nem a párod, és csak hátráltat, majd megszabadulsz tőle és a saját magad ura leszel, ez nem szeretet...



kedves kérdező, alapvető tévedésben vagy sajnos


egyrészt téged is "szeret" a párod, látszik fontos neki hogy fogyni akarsz, mint már említettem,


kettő, utána kéne olvasni a dolgoknak, és igen ment le 5 kg, gondolkozzál kicsit hogy abból az 5 kg ból hány kg zsír és hány kg izom, amit le"fogytál" magadról?


normálisan kéne diétázni és kajálni meg mozogni és akkor talán nem lenne probléma az út sem és hogy mit vigyél magaddal enni,


a gond ott van, hogy a párod lehúz a mélybe azzal hogy szart eszik és nem vigyáz magára, míg Te pont ellenkezőleg, erre mondják hogy az ellentétek nem vonzzák egymást, idővel taszítják egymást


hogy a saját példámat hozzam volt párom totál ellentétes volt , semmi sport, zabált össze vissza és csak a sütiken meg mit és mikor együnk-ön járt az agya állandóan, engem meg fikázott hogy miért sportolok és figyelek oda a kajára, még szerintem irigy is volt hogy ő nem is tudná tartani a diétát én meg igen, nem is értem hogy jöttünk össze?!


aki ilyen az nem szeret, aki szeret az elfogad, tiszteletben tart, vagy húz magával /felfelé/ vagy példát mutat, esetleg követ

2015. szept. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

szerintem ehetsz a kfc-ben, egész nap úgy is mozogni fogtok, és ha úgysem vonsz meg magadtól mindent, akkor az elveiddel sem ütközik :D


viszont téged nem aggaszt a párod hozzáállása? meglehetősen "önződisznószindrómás" embernek tűnik.. mármint aki ennyire nem támogat, sőt vissza próbál húzni az egészségesebb élet elérésében, az milyen ember már? :D

2015. szept. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!