Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetőséges? Szerdán 71 kilo...

Lehetőséges? Szerdán 71 kilo az orvosnál, pénteken 76kilo itthon!

Figyelt kérdés

Ettem, szerdán kicsit többet,masnap csak ebed, pentek salata es kis datolya napi masfel-harom liter viz!

De megsem lehet 5kilo különbség! Hiztam vagy csak a különböző mérleg ?!

Normálisan valaszoljatok!:$



2013. nov. 22. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom szerint a kórházi mérlegek sz@rok. Sosem mutatják a jó értéket, vagy kevesebbet vagy többet. Az oka: a készülék van vagy 10 éves, és kissé megkopott a régi fénye. :)
2013. nov. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Haziorvosi rendelo sima analóg mérleg!

Az itthoni pedig digitális!

2013. nov. 22. 22:46
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Többek között ezért sem számít, hogy ki hány kg, az egyetlen, ami számít, hogy hogyan néz ki, azt pedig a tükör mutatja meg.

Én pl. minden BMI meg egyéb szar kalkulátor szerint túlsúlyos vagyok a 188 cm-emmel és a 98 kg-ommal, miközben a testzsír%-om valahol 15 körül van...

2013. nov. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Más mérleg, de az is számít, hogyan állsz rá a mérlegre. Én 2 kilót tudok úgy hízni-fogyni, hogy másképp állok rá, más a testtömegelosztásom. Próbáld csak ki, hogy egymás után többször mérsz, akkor láthatod a szórást.


Laborban is ezért ismételnek egy mérést 3-5 alkalommal, majd átlagolják.

2013. nov. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ratettem a labreszre egy egy kilos lisztet! Kereken 2.0kg volt a mérleg kijelzojen :-(
2013. nov. 23. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!