Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Beteg voltam, lefogytam....

Beteg voltam, lefogytam. (többi lent)?

Figyelt kérdés
Beteg voltam 2 hétig, lefogytam kb 50 kg-ra (4 kg-ot). Napi 500-800 kcal-t ettem. Kint vannak a csontjaim, "pálcikák" lettek a lábaim, mindenki vékonynak hív.166 cm vagyok. Ma már viszont többet ettem 1200 kcal-t + már napok óta járok 1 órát sétálgatni. Mennyi idő alatt hízhatom vissza a leadottat? Hány kcal-al? Pár nap alatt visszajöhet?
2015. okt. 6. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, sajnos nem jön vissza egyről a kettőre, de az a tapasztalatom, hogy ami már egyszer megvolt, azt "megjegyzi" a szervezet, és könnyebben jön vissza, mintha még sose lettél volna annyi. Amúgy a hűvös, őszies idő alkalmasabb a visszahízásra, de "nehezen hízó" genetikájúaknál ez minimum egy hónap... Persze teleeheted és teleihatod magadat pár nap alatt a kívánt szám kedvéért, de az csalás, mert az még nincs belédépülve.
2015. okt. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De esetleg ha odafigyelek az étkezésre,és mellette edzek,akkor nem biztos hogy vissza jön?
2015. okt. 7. 06:10
 3/3 anonim válasza:
hát én ajánlanék egy jó kis Laci update-t az a lényege hogy hat után csak zsírt ha az nincs akkor bármit
2015. okt. 23. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!