Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 64 kiló voltam kb. fél éve és...

Iansomerhalder kérdése:

64 kiló voltam kb. fél éve és 16 vagyok és 167 cm. Lefogytam 57re, és annyira tetszettem magamnak. Szerintem ku**va jó alakom volt. Többi lent?

Figyelt kérdés
. Erre anyámék elkezdtek izélni hogy milyen sovány vagyok bla. Bla. Bla. és mindent szart kelett ennem. Volt olyan hogy 2szer annyi kaján kívűl amit belém tömtek plusz 4 tábla csokit kelett ennem. és nem ihatok vizet. Csak kólát meg ilyen szarokat. Rohadtul zavar ez és nem fogják fel hogy olyan jól éreztem úgy és nem voltam vékony. Most meg minden nap vagy 10 szer sírok mikor ordítoznak velem hogy egyek. Most 61 kiló vagyok de sokkal husisabb mint mikor 64 voltam. Hogyan értessem ezt meg velük hogy haggyanak már a p*csába engem békén. és törődjenek a maguk dolgával. Mert rohadtul nem egészséghes ez a sok szar amit megeszek nap mint nap. Mit csináljak?
2012. nov. 15. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mond el ezt így nekik, hogy 1:nem is egészséges

2: Te úgy érezted jól magadat

3: törödjenek a maguk dolgával

Ezt azért lehet finoman is megfogalmazni, de ha a szép szó nem hat, muszáj lesz úgy, hogy megértsék!

2012. nov. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem inkabb csaladsegitoben kerj tanacsot, en olyat meg nem lattam, hogy valakibe bele tomtek 4 tabla csokit, csak a filmekben, de azt ugy, hogy hatrabilincseltek a kezet, odakotoztek a szekhez es kifeszitettek a szajat...

nalad ez tortent?


16 eves vagy, majdnem felnott, el tudod donteni, hogy mit eszel mit nem. Mi az hogy nem ihatsz vizet? Lakattal zarjak a csapot? Akkor menj a furdobe es igyal a kadbol...

2012. nov. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is 57 kilóra fogytam pár éve igaz én több mint 70 kilóról indultam de engem mindenki meg dícsért.

Egyébként hány éves vagy hogy így befolyásolnak a szüleid? Engem nem érdekelne mit mondanak ami nem kell nem eszem meg ha szeretek futni akkor is elmegyek ha az ágyhoz kötöznek és ha utálom a kólát nem fogom meginni van csapvíz is. Kicsit állj a sarkadra. Ha van zsebpénzed akkor még egészséges kaját is tudsz magadnak venni. Ha meg nincs akkor meg ha van otthon mondjuk csirke akkor gyorsan csinálja magadnak pár napra rendes ételt :D Én biztos nem hagynám hogy tömjenek nem foghatnak le és nyomhatják a szádba. Ha ordibálni akarnak had ordibáljanak de nehogy már ne hagyják hogy jól érezd magad (ha teltek akkor a féltékenységtől) ezt normálisan is ellehet magyarázni nekik de az írás alapján nem úgy tűnik hogy megértő a családod

2012. nov. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én erre azt mondom, hogy ehhez is 2 ember kell.Anyukádék talán erőszakkal székhez kötve tömtek?Na ugye nem?
2012. nov. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nehéz nekem ezt elhinnem... ha 47 kilóra fogytál volna, esetleg megijedhettek volna, hogy anorexiás vagy, és akkor még valahol érteném, de így nem nagyon hihető nekem ez a kaja után 4 tábla csokit tömött belém az anyám...
2012. nov. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
óó elhiheted.. addig itt ülnek és ordítoznak ameddig meg nem eszem a sok szart.. tudod hányszor próbáltam beszélni velük? meg sem lehet számolni..
2012. nov. 16. 12:59
 7/7 molnardav válasza:

Hát elég hülye szüleid lehetnek. Hiába, a rokonait nem választhatja meg az ember. :(

Biztos vagyok abban, hogy a szüleid a lelkük legmélyén irigykednek rád, hogy neked iskerült lefogynod, nekik meg nem. :(

Próbáld valahogy megértetni velük, hogy nem akarsz elhízni, és csak akkor eszel, ha éhes vagy.

2012. nov. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!