Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha napi 1200-1300 kalóriát...

Ha napi 1200-1300 kalóriát eszek, és mellette heti 3-4szer ellipszis trénerezek 30-40 percet. Akkor beindulhat a fogyás? 169 cm vagyok és 77 kiló. (nő)

Figyelt kérdés
2015. okt. 13. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:

ezek totál nem igy müködnek gondolj bele meg eszel napi 1200kcal kenyeret jobban el hizol mint amilyen vagy nem a kcal t számoljuk sose kb 1500 kcalra kijönn egy napi adag egy nönek de az tartalmazon ch t fehérjét zsirt

és napi 1x trénerezél annyi elég

meg edzötermet javaslok heti 3x 1 órát

2015. okt. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem beindulhat, igen.
2015. okt. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Az 1200-1300 kalóriában persze azt is nézem, hogy mit eszek, figyelek a napi fehérje-szénhidrát-zsír bevitelre.

És, hogy ebből a fehérje legyen a több, a szénhidrát,zsír jóval kevesebb.

Kenyeret egyáltalán nem eszek, húsok közül csirkemellet szoktam. Több zöldség, gyümölcs.

Ha néha magasabb szénhidráttartalmú ételt eszek akkor azt inkább a délelőtti, kora délutáni órákban. És igyekszek lemozogni.

2015. okt. 13. 18:43
 4/6 anonim ***** válasza:

Márpedig az energiamegmaradás elég földhözragadt dolog. A kalóriadeficit pedig aduász. Sokaknál bekavar más is, de van, aki ugyanakkora aktivitás mellett a kalóriabevitelnek megfelelően fogy s lakik jól, lehet az merő gyors ch, akkor is.


Kérdező, az adataid alapján igencsak fogynod kell ilyen kevés evés mellett, sőt, lehet, hogy nem is bírsz mozogni ennyivel, ez emberfüggő. Én 63 kg vagyok, de ennyivel már sétálni is necces lenne, arra a 3 napra alapozva, amikor ennyit ettem az utóbbi években... Ha lassú az anyagcseréd vagy "toleránsabb" a tested, akkor lehet, hogy jól bírod így is, de ha túl gyorsan fogysz, akkor mindenképpen emelj a kalóriabevitelen. Vagy ha éhes vagy. Nem helyeslem az éhezést.


Az, hogy mit eszel, természetesen roppant fontos, már az egészség miatt is. Amit írtál, az egész OK, de ha emelsz a kalórián, akkor már nem lehet a fehérje az uralkodó.

2015. okt. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A ch t nagy mennyiségben én dél és 3között vinném be 9kor és 6kor Kevesebbet
2015. okt. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. okt. 14. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!