Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így menni fog a fogyás?

Így menni fog a fogyás?

Figyelt kérdés

Így "edzem" pár napja.:

30 perc gyors séta kb 6.0-6.2

10 perc elipszis tréner

4*10 hasprés és 4*10 lábemelés.


ha minden nap ezt csinálom,akkor tényleg hozzá szokik az izomzatom és nem fogok alakulni vagy ez hülyeség?meg ugye az étkezésre is odafigyelek.162cm vagyok és 60 kilo.kb 6-8 kilot akarok leadni.Vagy más fajta mozgás kellene?



2013. jan. 21. 13:59
 1/2 anonim válasza:
Ha fogyni akarsz, nem csak edzened kell magadat, hanem egészségesen étkezni. Ha meg arra vagy kíváncsi, h formásodni fogsz-e, akkor sztm fogsz valamennyit. Egy idő után viszont érdemes emelni ezeket a számokat. pl. 30 perc futás (8-8.5), 20 perc elipszis tréner, rendes felülés, fordított felülés, fekvőtámasz, súlyzós edzés.
2013. jan. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
"Meg ugye az étkezésre is odafigyelek" előző válaszoló lehet hogy én vagyok a hülye de szerintem ezt úy érti hog az étkezésre is odafigyel..
2013. jan. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!