Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elegendő ennyi mozgás?

Elegendő ennyi mozgás?

Figyelt kérdés
2 hete minden nap 1-1.5 órát töltök konditeremben, főleg aerob mozgást végzek mert fogyni szeretnék. Fél órát futópadozok, de mivel túlsúlyos vagyok, ezért csak 6-6.5 km/h tempóval gyorsan sétálok, futni még nem merek. Aztán ellipszis tréneren is fél órát töltök el, általában napi 400-450 kalóriát égetek el így. Elegendő ennyi kalória elégetése ahhoz, hogy előbb-utóbb beinduljon a zsírégetés? A kenyeret és a cukrot mellőzöm, próbálok egészségesen táplálkozni az edzés mellé.

2014. márc. 5. 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:

"Fél órát futópadozok, de mivel túlsúlyos vagyok, ezért csak 6-6.5 km/h tempóval gyorsan sétálok, futni még nem merek"


Javaslom, hogy futas es lanyha gyaloglas helyett csinalj emelkedos setat: 6 km/h sebesseggel es a legmagasabb meredekseggel ahol meg nem lihegsz tulsagosan. En 7%-os emelkedos "setaval" edzek, tobb energiat eget, mint a sima seta (az kb. semmire nem jo) de nem terheli tulsagosan a szervezetet.


Nem kell egyebkent minden nap menni. Inkabb csinald ketnaponta, de akkor adj bele tobbet. 400 kcal-t masfel ora alatt barki eleget mosolyogva, az nem edzes. Majd ha 1 ora alatt elegets 600-700 kcalt az mondhato megfelelonek. Es hagyj idot arra, hogy regeneralodjanak az izmaid es ujbold feltoltodjenek a glikogenraktarak.

2014. márc. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Elegendő, ezzel le fogsz fogyni, én is valahogy így csináltam, 18 kilót fogytam, le. mikor már fogysz, izmosodsz, kicsivel több időt tölts ott. a futást nem ajánlom, ha túlsúlyos vagy.. futópad helyett akár el is mehetnél sétálni. én napi 3,5 km-t sétáltam, persze kicsit gyorsabb tempóba és sikerült leadnom némi felesleget. :) Sok szerencsét!
2014. márc. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. márc. 5. 10:20
 4/4 anonim válasza:
0%

Egy nap egyél mekis kajákat azok nem hízlalnak.

Napi 3 alkalommal egyél ilyeneket! Remélem segitettem!

:)

2014. márc. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!