Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Napi 1200/1300kcal bevitellel...

Napi 1200/1300kcal bevitellel és napi egy óra futással lehet eredményesen fogyni?

Figyelt kérdés
170cm vagyok és 56kg szeretnék leadni 5-6kg-t így sikerülhet?:)
2015. nov. 5. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:

170 centihez 56 kilo? Minek akarsz fogyni, hogy zorogjenek a csontjaid?


A napi 1200 kcal ehezest jelent, semmit nem fogsz fogyni, annal inkabb kerulhetsz eletveszelyes allapotba.

2015. nov. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1# hülyeség...

A kcal igényünk rettenesesen sokmindentől függ, és egyénenként változó, én pl 1500kcal al szinten tartom magamat 85kg 112-15% testzsíron...

Kérdező, a válasz az, hogy passz, senki nem fogja neked megmondani, mennyitől fogysz ezt ki kell tapasztalni.

Ajánlom olvasd el a sárga kapszula című ebookot.

2015. nov. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
-1 a 12 elől ;)
2015. nov. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Hát. Ha tényleg Victoria secret modell alakot szeretnél, akkor ez a minimum. Sőt nem csak futás kéne hanem a többi testrészedet is megmozgathatnád. Rubint Réka popsi formáló vidijét csináld meg mindennap és egy hónap alatt biztos, hogy jobban meg leszel elégedve az alakoddal. Szerintem csak formásíts feszesíts és étkezz egészségesen. És ha 1600-1800 kalóriát eszel vagy 2300at akár, legyen benne sok fehérje, zöldség, napi 2-3 liter víz vagy cukor nélküli tea. És semmi egészségtelen vacak kaja. Hajrá. Koplalni semmiképp se koplalj, attól hosszú távon csak hízni fogsz vagy megbetegedni egész életedre.


L16 aki 172 centi 57 kiló és nagyon fitt. Sportolj sokat. :) én 82 kilóról fogytam le és a sport nélkül nem ment volna. Hajrá:)

2015. dec. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Anorex devonrex 😃 már most is sovány vagy... Vagy inkább fat skinny. Eddzél sokat. Dobd ki a mérleget. Csontváz akarsz lenni? Inkább legyél ezzel a súllyal vagy 60 kg-al izmos, mint plöttyedt csontváz😏
2023. máj. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!