Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogy tudok ennyit enni? Mitol...

Hogy tudok ennyit enni? Mitol lehet ez?

Figyelt kérdés
Már reggel amikor felkeltem nagyon kivantam az edeset volt két dobozos tejberizs, egyiknek megettem a felét de kozbe rajottem hogy nem kene igy ettem egy rozskenyeres szendvicset.pár orát kibirtam de vegig az edessegen jart az agyam igy ido elott ebedeltem inkabb levest meg még egy szendvicset, de egybol utana megettem egy 125gos etcsokit, 2 zacsi joreggelt kekszet es 2 db giant bar szeletet. par perc mulva csinaltam még egy kakaos zabkasat..nem is ertem hogy fer ennyi belém csak a csoki volt vagy 700kcal plusz a giant bar 900..amikor dolgozok vagy nem vagyok itthon siman birom tartani az 1400kcalt de ha itthon vagyok egyszeruen nem tudok leallni, heti egyszer vagy ketszer van ez..bocsi hogy ilyen hosszu lett :(
2015. nov. 21. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez nem olyan rengeteg étel, sok embernek jóval több megy, viszont szerintem az a gond, hogy elkezded az édességevést s egy ördögi körbe kerülsz... Ha én reggel ennék egy pici csokis rizst, onnantól nehéz lenne megállni a lejtőn :D Bár azért vannak rá módszereim, igaz, kell némi lélekjelenlét is a megfelelő pillanatban.

Sokkal egyszerűbb eleve nem enni édességet vagy olyat, amiről tudod, hogy nem okoz gondot, amennyiben van ilyen.

2015. nov. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha fogyozol miért van otthon csoki tejberizs stb? Azért h megkivand v mi? XD
2015. nov. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Valamit pótolsz az evéssel. Én régen pl. unalmamban ettem.

Nálam az vált be, hogy otthon is elfoglalom magam olyan dolgokkal, ami mellett nem tudok enni.

2015. nov. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Második, ez jogos... Mert ha más családtagé, miért enné fel? Nálunk sosincs semmi, persze alapanyag igen, úgyhogy bármikor tele tudom magam enni édességgel... Akár sok szénhidráttal is, mert azt is tartunk itthon, a párom miatt. Agyban is ott kell azért lenni valahol... De ha eleve biztosítjuk a csábítást... No igen, az nem az elszántságunkról tanúskodik.
2015. nov. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért kívánod ezeket, mert valami hiányzik a szervezetedből, és azt hiszed ezt. Zöldséget mennyit eszel? Vitaminok? Amúgy ha nincs mindennap ez nem túl nagy gond.
2015. nov. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tuti, hogy hiányzik neki valami vagy unalomból eszik. Lehetséges persze az is, de közel sem bizonyos. Ha elkezdünk mindenfélét enni, azt néha nehéz abbahagyni, nyilván nem mindenki ilyen, de sokan. Erre jó, ha megnézi az ember, mi történik, ha el se kezdi az egészet, az elején sokszor még elég könnyű megállni...
2015. nov. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mert ezek gyors felszívódású szénhidrátok. Megeszed, megemelik a vércukorszintedet, de amint felszívódnak, leesik a vércukrod és újra kívánni fogod az ilyen ételeket, amik gyorsan felturbózzák a vércukrodat. keress rá a lassú felszívódású szénhidrátokra googlén és próbálj inkább olyanokat enni.
2015. nov. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
miért van ennyi minden otthon? próbáld,hogy nem veszel ennyit össze, és egy np max 1x, 1 valamit eszel, pl. ma kekszet,holnap egy kis csokit stb pl. reggelizel, tízóraira a győri jóreggeltet, és normál időbe leves
2015. nov. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!