Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha heti 1 csalónapot beiktatok...

Ha heti 1 csalónapot beiktatok, az mennyire befolyásolja a fogyást?

Figyelt kérdés
Okosan étkezem, sokat iszok, szépen mennek le a kilók, persze mozgok is hozzá. Eddig energiaital, csípsz és sütifüggő voltam, tehát ez nagy haladás. Mivan akkor ha heti 1 napon mégis engedem magamnak ezeket a szemeteket? Tehát a kijelölt napon eszek fehér kenyeret, és bármit amit megkívánok. Havi 1 ilyen nap ajánlott, de nálam ez nem vált be, nem bírtam ki. A heti 1 jó, azt kibírom .
2015. nov. 28. 13:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Néha belefér, nem kell ezt túl aggódni. 30 kg-ot adtam le, néha napján belefért egy-két olyan, amit amúgy nem kellett volna ennem. Heti 1 viszont sok, havi 1-2 alkalom belefér, de a heti 1, az már rendszeres.
2015. nov. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nézd, ha nem bírod ki, akkor mi a kérdés? Ha azt mondjuk, hogy tönkrevágja, akkor is csinálni fogod, ha nem tudod megállni... S nyilván nem jó, ezt te is tudod...


Azt viszont nem értem, ha valami szerinted szemét, azt miért eszed? Annyi jó ételt ehetsz. Most mi van, ha azokat pont nem?


De ez a te egészséged és döntésed. A fogyást inkább a kalóriatöbblet befolyásolja (persze a kalóriatöbbletet az is könnyen befolyásolhatja, hogy mit eszel, ezt ismerem).


A "bármit, amit megkívánok" emberfüggő.

Ha heti 1-szer bevágsz 10000 kcal nutellás kenyeret (nekem tökmindegy, milyen színű, nagy különbség nincs, csak egyeseket jobban laktat a teljes kiőrlésű, mivel lassabb felszívódású), akkor esélyes, hogy bekavar, igen. Hogy mit kezd a tested a felesleggel, egyáltalán mennyit képes megemészteni belőle (akármennyit nem tud véges időn belül), s pazarló üzemmódba lép-e vagy mit tesz - ezt nem tudhatom.


Szerintem nulla csalónap ajánlott, de heti 2 is működhet, ez emberfüggő, illetve van, aki inkább lassan fogy, mintsem visszafogja magát, viszont kilengéskor sem eszik akármit vagy extrém sokat, mert neki egyszerűen nem kell.

2015. nov. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!